|
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١٨ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 9, 2020
کد خبر: 788639
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۹
انتقاد از عملکرد دولت در برنامه زنده!
یکی از اپوزیسیون که در جایگاه حامی دولت ایفای نقش می نمود، به شعارهای عملی نشده دولت در حق استان های مرزنشین ایران اشاره می کند و این شعارها را تنها بهانه ای برای جلب آراء عمومی توصیف می کند.
نیک آهنگ کوثر شبکه وهابی کلمه انتقاد از عملکرد دولت در برنامه زنده!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، برای بررسی عملکرد هر دولتی، می توان با مراجعه به آمار و ارقام کارنامه آن دولت را توصیف نمود.

 

اما متاسفانه مراجعه به آمار و ارقام می تواند دستاویز موافقان و مخالفان هر دولت باشد؛ زیرا هر کسی می تواند با استناد به آماری به خصوص، همه اقدامات آن دولت را مثبت یا منفی ارزیابی کند.

 

به همین سبب یکی از بهترین راه ها برای موفقیت یک دولت، مراجعه به افکار عمومی و سطح جامعه است. مردم به جهت مواجهه مستقیم با آثار برنامه های دولت، بهترین داور برای تعیین موفقیت یا شکست دولت می باشند.

 

از همین قبیل معیارها، می توان به افرادی که خود از حامیان دولت بوده اند نیز استناد نمود. این افراد به جهت علقه ای که به دولت دارند، هر سخنی را بیان نمی کنند اما اگر مطلبی را ارائه دهند، خبر از وجود شکافی عظیم در آن زمینه می دهد.

 

برای نمونه یکی از اپوزیسیون که در جایگاه حامی دولت ایفای نقش می نمود، با مشارکت در برنامه زنده یک شبکه وهابی، به شعارهای عملی نشده دولت در حق استان های مرزنشین ایران اشاره می کند و این شعارها را تنها بهانه ای برای جلب آراء عمومی توصیف می کند.

 

 

222

* اگر هنوز در نظرسنجی انتخاباتی جام نیوز مشارکت نکرده‌اید، «اینجا» کلیک کنید.

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top