|
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٥ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 23, 2020
کد خبر: 788818
نظرات: 28
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۱
سی ان بی سی؛
ترسی که آیت الله رئیسی در دل غرب انداخت/ بوئینگ هم نگران است
به نظر می رسد که روحانی اولین رئیس جمهور تک دوره ای ایران باشد. این در حالی است که با رفع تحریم ها بسیاری از شرکت های جهانی به دنبال افزایش تجارت و استفاده از بازار ایران بوده اند.
رئیسی ترسی که آیت الله رئیسی در دل غرب انداخت/ بوئینگ هم نگران است
به این مطلب امتیاز دهید
91.2% 8.8% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وب سایت آمریکایی سی ان بی سی در گزارشی به انتخابات و بررسی نامزدهای انتخاباتی ایران پرداخت و نوشت: اکنون یکی از افراد با نفوذ سیاسی ایران وارد رقابت انتخاباتی ایران شده است و کاندیداتوری وی می تواند سوالات زیادی را در پی داشته باشد.

 

این مبنع آمریکایی در مورد کاندیداتوری آیت الله رئیسی نوشت: بسیاری در ایران همچنان بر این باورند که حسن روحانی پیروز انتخابات ایران در ماه می می باشد، اما با پیدایش ابراهیم رئیسی رقابت سخت ترشده است و برای غرب نگرانی های زیادی در زمینه نفت، توافق تاریخی هسته ای و دسترسی دوباره به بازار ایران بوجود آمده است.

آقای رئیسی کسی است که سال گذشته توسط رهبر عالی ایران آیت الله خامنه ای به عنوان تولیت آستان قدس در مشهد انتخاب شد و این حرکت نشان داد که جایگاه وی در بین مقامات عالی رتبه ایران بسیار بالاست.

 

 

سی ان بی سی در ادامه افزود: اکنون رفته رفته بحران برای رای آوری دوباره روحانی افزایش یافته است و به نظر می رسد که روحانی اولین رئیس جمهور تک دوره ای ایران باشد. این در حالی است که با رفع تحریم ها بسیاری از شرکت های جهانی به دنبال افزایش تجارت و استفاده از بازار ایران بوده اند. همچنین باید گفت انتخاب روحانی می تواند ادامه یافتن روند بازگشت ایران به بازار جهانی باشد. حتی قرارداد شرکت بوئینگ با ایران که ارزش بسیار زیادی نیز داشته است همچنان نهایی نشده است و مقامات بوئینگ اخیرا از قراردادهای خارجی خود و بهتر شدن اوضاع شرکت بوئینگ صحبت کرده اند.

 

قرارداد بوئینگ با ایران همچنان نهایی نشده است و در صورت فروش خارجی این شرکت، باید امیداور بود اوضاع بوئینگ بهتر شود

 

 

این وب سایت آمریکایی در ادامه به سیاه نمایی علیه آیت الله رئیسی پرداخت و نوشت: با روی کار آمدن آقای رئیسی، تندروها در ایران قدرت خواهند گرفت و روند اقتصادی ایران نیز بدتر خواهد شد. هرچند که تاکنون آقای رئیسی به عنوان یک شخصیت کاریزماتیک ظاهر نشده است اما رفته رفته بر تعداد آرا او افزوده شده است.

 

سی ان بی سی در پایان نوشت: نتیجه انتخابات در حقیقت بسته به اقتصاد ایران است. در حال حاضر مردم ایران بر این باورند که توافق هسته ای نتوانسته است شرایط زندگی آنها را بهبود بخشد و همچنان نرخ بیکاری در ایران بالاست و همچنان آقای روحانی از وعده های گذشته خود در مبارزات انتخاباتی صحبت می کند. شاید روحانی در زمینه توافق هسته ای ضربه ای نخورده است اما در مورد اینکه چطور آن را به مردم خود بفروشد، موفق نبوده است.

 

 

 

501

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

انشالله رئسی رای خواهد اورد

پاسخ

۰

۱

۱

۰

یعنی رییسی له شد تو بر جام

پاسخ

۰

۰

بله روحانی برو
البته برای دوره دوم به پاستور

پاسخ

۱۳

۱۹۹

روحانی برو .جنگ بیا .

پاسخ

۱۲

۱۹۹

روحانی تو دیگه خسته ای ما هم خسته ایم پس برو استراحت کن .

پاسخ

۱۵

۱۹۲

۰

۰

روحانی بر میگرده مجمع مصلحت وجهانگیری کاندید اصلی است

پاسخ

۵

۱۴۷

دلیل رأی ما به رئیسی همین اقتدار او در برابر بیگانگان و محبت او به آشنایان است.

پاسخ

۶۲

۵۴۸

خدایا خودت این مملکت را از شر غربی‌ها نجات بده

پاسخ

۵۱

۱۶

روحانی برو ...

پاسخ

۵۰۶

۱۱۷۹

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top