|
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ السبت ١٣ ذو القعدة ١٤٤١ Saturday, July 4, 2020
کد خبر: 788822
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۱
زاکانی:
بانک ها بزرگترین مانع رشد اقتصادی کشور هستند
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین مانع رشد اقتصادی در کشور بانک ها هستند، ادعا کرد: بانک مرکزی که متولی نظارت بر بانک هاست، نظارتی ندارد.
زاکانی بانک ها بزرگترین مانع رشد اقتصادی کشور هستند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگترین مانع رشد اقتصادی در کشور بانک ها هستند، ادعا کرد: بانک مرکزی که متولی نظارت بر بانک هاست، نظارتی ندارد.علیرضا زاکانی چهارشنبه شب در جمع حامیان و مسئولان ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رییسی و محمد باقر قالیباف در فرهنگسرای کومش سمنان با انتقاد از عملکرد دولت روحانی افزود: دولت فعلی همه هم و غم خود را در عدم شفافیت امور قرار داده و یکی از مشکلات امروز ما همین عدم شفافیت هاست.

 

زاکانی یادآور شد: امروز مشکلات زیادی را باید پشت سر بگذاریم؛ اما باید هم دشمن و هم ناکارآمدی را مورد بازشناسی قرار دهیم و یک انتخاب درست انجام دهیم.

 

زاکانی با بیان اینکه امروز می‌گویند نرخ بیکاری 12.7 درصد است و آمار شاغلان هم شامل کسانی که یک ساعت در هفته کار می‌کنند، گفت: دولت یازدهم هیچ تعهدی به کار و اشتغال ندارد و وقتی نامزدهای جبهه انقلاب اسلامی می‌گویند ما پنج میلیون شغل ایجاد می‌کنیم، پوزخند می زنند.

 

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این دولت در حقوق شهروندی، تنها شعار آزادی بیان می‌دهد.

 

به گفته وی، دولت فعلی، کشور را با 560 هزار میلیارد تومان نقدینگی تحویل گرفت و الان به هزار و 300 میلیارد تومان رسانده است.

 

وی با بیان این که امروز در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و یک بعد آن در خارج از کشور است که دشمنان و آمریکا نمی خواهند کشور رشد و پیشرفت کند، گفت: ما از خارج از کشور آسیب نمی‌خوریم و مشکل اصلی ما این است که مسوولان داخل کشور ما را آسیب‌پذیر کرده‌اند.

 

وی تاکید کرد : امروز باید تلاش کنیم تا با تحول و تغییر، ناکارآمدی را به کار آمدی و بی اعتقادی به توان داخل را به اعتقاد و ما می توانیم تبدیل کنیم و بر سر منافع ملی و انقلابی ایستادگی کنیم.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست و نهم اردیبهشت برگزار می شود.

 

ایرنا

202

کلیدواژه ها:
زاکانی  |  سیاسی  |  اقتصاد  |  بانک  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top