|
پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ الخميس ١٨ ذو القعدة ١٤٤١ Thursday, July 9, 2020
کد خبر: 788898
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۲
دیلی کالر؛
چرا اوباما به عشقش نرسید
رئیس جمهور آینده در سال 1986 از این دختر تقاضای ازدواج کرد اما با مخالفت پدر دختر روبرو شد که فکر می کرد اوباما نمی تواند مخارج زندگی خانواده را تامین کند. تصمیم گرفتند عروسی را به تعویق بیندازند و به دنبال آن اختلاف نظرهای نژادی بروز کرد.
اوباما چرا اوباما به عشقش نرسید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، وب سایت آمریکایی دیلی کالر در گزارشی نوشت: شیلا میوشي جاگر، دختر دورگه نیمه ژاپنی و نیمه هلندی، دختر محبوب اوباما بود. رئیس جمهور آینده در سال 1986 از این دختر تقاضای ازدواج کرد، اما با مخالفت پدر دختر روبرو شد که فکر می کرد اوباما نمی تواند مخارج زندگی خانواده را تامین کند.

آنها تصمیم گرفتند عروسی را به تعویق بیندازند و به دنبال آن اختلاف نظرهای نژادی بروز کرد.

 

 

شیلا میوشي جاگر

 


این وب سایت در ادامه نوشت: در بخشی از کتاب زندگینامه اوباما گفته می شود: "قاطعیت شدید وی برای حفظ پیوند با جامعه سیاهپوستان در تصمیم گیری وی برای رو آوردن به فعالیت سیاسی تاثیر داشت".


پس از اتفاقاتی که برای ریچارد نیوهاوس، سناتور سیاهپوست ایالت ایلینیوز دارای همسر سفیدپوست رخ داد، تردیدهای اوباما در صلاح بودن ازدواج با دختر سفیدپوست بیشتر شد.

آخر هرچند ریچارد نیوهاوس خود را سیاستمدار سیاهپوست می دانست، وی را دائما به خاطر سفیدپوست بودن همسرش مورد انتقاد قرار می دادند.

 

501

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top