|
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ الجمعة ٣٠ المحرّم ١٤٤٢ Friday, September 18, 2020
کد خبر: 789343
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۴
سنایی راد:
آمریکا به دنبال روحیه دادن به تروریست‌هاست
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: حامیان تروریست‌ها برای جبران شکست‌های پیاپی تکفیری‌ها دست به اقداماتی می‌زنند که به آنها روحیه دهند.
سنایی راد آمریکا به دنبال روحیه دادن به تروریست‌هاست
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: حامیان تروریست‌ها برای جبران شکست‌های پیاپی تکفیری‌ها دست به اقداماتی می‌زنند که به آنها روحیه دهند.



سردار "رسول سنایی راد" پیرامون مذاکرات آستانه و حمایت آمریکا از تکفیری ها، اظهار داشت: آنچه که مسلم است تغییرات میدانی قبل از برگزاری نشست آستانه در دور قبل تعیین کننده برخی مسائل بود و بعد از آن شاهد تحرکاتی از سوی جریانات تروریستی بودیم.

 

وی ادامه داد: حامیان تروریست‌ها برای جبران شکست‌های پیاپی تکفیری‌ها دست به اقداماتی می‌زنند که به آنها روحیه دهند.

 

سردار سنایی راد با اشاره به حمله آمریکایی ها به پایگاه شعیرات گفت: این اقدامات آمریکایی‌ها برای جبران ناکامی گروه های تروریستی تکفیری است که با دادن پیام به تروریست‌ها بگویند، آنها در منطقه تنها نیستند.

 

معاون سیاسی سپاه در پایان با بیان اینکه این مذاکرات ادامه روند مذاکره قبلی بود خاطر نشان کرد: واقعیت این است که پیش از آن چیزی که در واقعیت‌های میدانی تعیین کننده باشد فشار حامیان خارجی آنها است که به دنبال تاثیر گذاری در محافل هستند و سعی دارند با تلاش‌های رسانه ای، روند را به نفع تروریست‌ها تغییر دهند.

 

باشگاه خبرنگاران

202

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top