|
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ الجمعة ١٤ رجب ١٤٤٢ Friday, February 26, 2021
کد خبر: 803657
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲ - ۰۹:۰۰
هواپیماهای ATR به جزایر جنوب نرسید
مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان با بیان اینکه جزایر جنوب از پرواز هواپیماهای ATR بی‌نصیب ماند، گفت: در حالی که انتظار می‌رفت فرودگاه بندرعباس مرکز پرواز هواپیماهای ATR هما شود، اما اینطور نشد.
هواپیما هواپیماهای ATR به جزایر جنوب نرسید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، محمود امانی بنی ‌با بیان این مطالب اظهار داشت:‌ ابوموسی، جاسک و بندرلنگه منتظر از سرگیری پروازهای کوچک بودند.

 

وی ادامه داد: جزایر جنوبی با حضور هواپیماهای کوچک می‌توانند رشد و توسعه یابند، این درحالی‌که است که جزایر جنوب از پرواز هواپیماهای ATR بی نصیب مانده است.

 

امانی بنی ‌اعلام کرد: از ابتدا قرار بود 2 فروند هواپیما‌ی ATR به فرودگاه بندرعباس داده شود تا برای مسیرهای جدیدی نظیر بوشهر، عسلویه، شیراز، چابهار، ابوموسی و جاسک پرواز برقرار شود.

 

وی توضیح داد: فرودگاه‌های جزایر جاسک و ابوموسی، تنب بزرگ و بندرلنگه و حتی فرودگاه کیش به این نوع پروازها نیاز دارند زیرا جزو فرودگاه‌های کم برخوردار بوده که فقط روزی چند پرواز در آنها انجام می‌شود و می‌توان با تجهیز آنها به هواپیماهای کوچک از پتانسیل این فرودگاهها استفاده کرد.

 

‌مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان‌ با اشاره به آغاز تعطیلات تابستانی و همزمانی آن با عید سعید فطر گفت:‌ به دلیل افزایش گرما در این فصل سال معمولاً برنامه‌ای برای افزایش پرواز در فرودگاه نداریم با این حال به دلیل درخواست‌های مردمی برای عید فطر در مسیر بندرعباس–مشهد افزایش پرواز‌ داریم و دو پرواز فوق‌العاده به مقصد مشهد مقدس در روز عید فطر در فرودگاه دایر می‌شود.

 

وی همچنین از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بندرعباس خبر داد و گفت: با برقراری دو پرواز جدید در مسیر بندرعباس به دبی توسط یکی از شرکت‌های هواپیمایی داخلی، پروازهای خارجی فرودگاه در مسیر بندرعباس-دبی به هفته ای 8 پرواز افزایش یافت.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top