|
پنج شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ الخميس ٥ شوّال ١٤٤١ Thursday, May 28, 2020
کد خبر: 803721
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲ - ۱۲:۱۱
بختيار رحمانی پرسپوليسي شود، بايد يك ميليارد به استقلال غرامت بدهد!
ناكامي در حفظ سروش رفيعي همچنين جذب داريوش شجاعيان باعث شد تا برانكو ايوانكوويچ با نگراني‌هايي در ميانه ميدان پرسپوليس براي ليگ هفدهم روبه‌رو شود.
بختیار رحمانی بختيار رحمانی پرسپوليسي شود، بايد يك ميليارد به استقلال غرامت  بدهد!
به این مطلب امتیاز دهید
41.2% 58.8% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، از دست دادن بازيكني مثل سروش كه در نيم‌فصل دوم يكي از كليدي‌ترين مهره‌هاي سرخپوشان در راه قهرماني همچنين درخشش در ليگ قهرمانان آسيا بود، قطعاً خبر خوبي براي پروفسور نيست به خصوص كه قهرمان ليگ، فصل فشرده و سنگيني چه در داخل و چه در آسيا پيش‌رو دارد به همين خاطر از اردوي پرسپوليس خبر مي‌رسد بعد از نشستي كه ميان سران باشگاه و مربي كروات برگزار شد، برانكو با تأكيد بر جذب يك هافبك سرشناس خواستار پرشدن جاي خالي سروش رفيعي تا يكي، دو هفته آينده و قبل از اردوي پيش‌فصل پرسپوليس شد تا دغدغه‌هاي اين مربي به حداقل برسد.

 

اما اينكه پرسپوليس براي برآورده كردن خواسته سرمربي كروات چه گزينه‌اي را در دستور كار قرار خواهد داد، سؤال بزرگي است كه ذهن همه طرفداران اين تيم را به خود مشغول كرده بود. حتي در اين راه مديران باشگاه نيز گزينه‌هاي در دسترس زيادي نداشتند كه بخواهند روند مذاكرات را با آنها به صورت جدي باز كنند اما در اين بين تنها يك نام بود كه مي‌توانست هم خواسته‌هاي برانكو را برآورده كند، هم از حيث كري‌خواني بعد از ماجراهاي رامين رضاييان و استقلال كمي باعث آرام شدن طرفداران پرسپوليس شود. بازيكني كه با باشگاه قبلي خود براي تمديد قرارداد به مشكل خورده و بر سر مسائل مالي با اختلافات فاحشي روبه‌رو شد تا جدايي‌‌اش از فولاد خوزستان قطعي به نظر برسد. بختيار رحماني شماره 7 سابق استقلال كه فصل قبل در همين برهه به عنوان يكي از خريدهاي هيجاني و بزرگ اردوي رقيب مطرح بود بعد از كوچ به فولاد در نقل و انتقالات زمستاني اين بار مد نظر پرسپوليسي‌ها قرار گرفته و از چند روز قبل مذاكرات پنهاني با اين هافبك سابقاً ملي‌پوش براي پيوستن به قهرمان ليگ، استارت خورده است.

 

اما جذب بختيار رحماني توسط پرسپوليس چندان هم راحت نيست چون ‌بندي در قرارداد اين بازيكن از استقلال گنجانده شده كه سنگ بزرگي جلوي پاي سرخپوشان براي جذب بختيار قرار داده است. باشگاه استقلال فصل قبل در هنگام مذاكره با بختيار براي فسخ قرارداد‌ بندي در رضايتنامه اين بازيكن گنجاند مبني بر اينكه رحماني اگر تا زمان پايان قراردادش با استقلال (اتمام فصل 97-96) بخواهد راهي يكي از سه رقيب سنتي آبي‌هاي پايتخت يعني پرسپوليس، تراكتورسازي و سپاهان شود، بايد مبلغي در حدود يك ميليارد تومان غرامت به حساب استقلال واريز كند. توافقي كه به امضاي طرفين رسيد و با ثبت در سازمان ليگ به عنوان مانعي بزرگ براي پيوستن اين بازيكن به يكي از سه ضلع قدرت فوتبال ايران تبديل شد تا با اين بند عملاً پرسپوليسي‌ها با شوك بزرگي در راه خريد اين بازيكن سرشناس براي فصل آتي روبه‌رو شوند. البته در مذاكرات غيرمستقيمي كه صورت گرفته، طرفين راهكارهاي موجود براي دور زدن اين بند را بررسي كردند تا بهترين تصميم را اتخاذ كنند.

 

بختيار رحماني كه با فولاد نزديك به 600 تا 700 ميليون تومان اختلاف مالي دارد و بعيد به نظر مي‌رسد پادرمياني‌ها براي حل و فصل اين اختلاف جواب بدهد، نه تنها به صورت كاملاً جدي مد نظر پرسپوليس قرار گرفته بلكه باشگاه ذوب‌آهن اصفهان را نيز مشتري پر و پا قرص خود مي‌بيند جايي كه امير قلعه‌نويي روي شاگرد سابق خود در تراكتورسازي براي پر كردن جاي خالي احتمالي احسان پهلوان حساب باز كرده است. پهلوان در صورتي كه نتواند مشكل خدمت مقدس سربازي خود را حل كند، بايد به تيمي نظامي كوچ كند از همين‌رو قلعه‌نويي روي بختيار رحماني حساب باز كرده تا به عنوان آلترناتيو پهلوان از اين هافبك بازيساز در نقش پلي‌ميكر در ذوب‌آهن بهره ببرد به همين خاطر اگر پرسپوليس نتواند مشكل يك ميلياردي با استقلال را حل و فصل كند، بايد قيد خريد بختيار رحماني را نيز بزند تا در فصلي كه بيش از 50 بازي رسمي براي اين تيم در پي دارد، تنها روي بازيكناني همچون مسلمان، احمدزاده، كاميابي‌نيا، نعمتي و احتمالاً نوراللهي حساب باز كند. 

116

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top