|
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ٤ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 21, 2020
کد خبر: 803834
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲ - ۱۹:۳۳
پوستر مبتذل، حزب حاکم در اسرائیل را رسوا کرد
درج این واژه زیر عکس آرایش شدۀ اسحاق هرتسوگ رئیس حزب کار، به آن معنی است که منظور او از تغییر، تغییر جنسیت است و نه تغییر سیاسی.
اسحاق  پوستر مبتذل، حزب حاکم در اسرائیل را رسوا کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از العالم، پوستر انتخاباتی مبتذل حزب حاکم بر رژیم صهیونیستی، خشم احزاب مخالف را برانگیخت.

 

حزب لیکود، برای تخریب احزاب رقیب، پوسترهایی از سران این احزاب تهیه کرده و جمله هایی مضحک زیر آن ها نوشته بود. این پوسترها که گفته می شود سرانجام در سال 2015 منتشر نشد و در حد پیشنهاد باقی ماند، سرانجام به دست مطبوعات رژیم صهیونیستی افتاد و جنجال ساز شد.

 

در یکی از این پوسترها، تصویری «اسحاق هرتسوگ» رئیس حزب کار صهیونیستی با لباس و آرایش زنانه دیده می شود و زیر این عکس نوشته شده است: «تغییر» که البته این واژه، شعار حزب کار بود.

 

درج این واژه زیر عکس آرایش شدۀ اسحاق هرتسوگ رئیس حزب کار، به آن معنی است که منظور او از تغییر، تغییر جنسیت است و نه تغییر سیاسی.

 

مقامات صهیونیست، پس از بازرسی مقر حزب لیکود، به پوسترهای دیگری ضد رهبران حزب کار دست یافتند که یکی از آن ها ضد تزیپی لیونی است و گفته می شود این عکس، قواعد اخلاقی انتخاباتی را زیر پا گذاشته اند.

 

در پوستر مربوط به تزیپی لیونی، عکسی از خالد مشعل رئیس دفتر وقت جنبش حماس مشاهده می شود که به زبان عبری می گوید: «به لیونی رأی دهید».

 

حزب لیکود در واکنش به این رسوایی، ادعا کرد که این پوسترها در حد طرح بود و پذیرفته نشد. «نیر حیوتس» رئیس ستاد انتخاباتی لیکود نیز تاکید کرد که اگر این پوسترها به دست رهبران حزب می رسید، آن را نمی پذیرفتند.

 

اما رهبران حزب کار، این گونه فکر نمی کنند. هرتسوگ، نتانیاهو را شخصاً مسئول تهیۀ این پوسترها دانست و گفت: «این رفتارها، ناشی از ذات بیمارِ اوست». تزیپی لیونی نیز در این خصوص گفت:«او در تبلیغات قوی، اما در عمل، ضعیف است».

 

در این میان، انجمن تغییر جنسیت داده های "اسرائیل" و همچنین انجمن هم جنس گرایان به خشم هرتسوگ از پوستر طراحی شده ضد او، واکنش نشان دادند و گفتند: پوسترِ طراحی شده برای هرتسوگ توهین آمیز نیست و او نباید از این که تغییر جنسیت دهد، شرمنده باشد!

512

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top