|
پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ الخميس ٥ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Thursday, October 22, 2020
کد خبر: 803951
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۳ - ۱۱:۴۰
تهدید دختر ۱۶ ساله و تقاضای رابطه نامشروع
دختر ۱۶ ساله گرفتار هوسبازی پسرعمه ی طمع کار شد، چون دوست دشمن است شکایت کجا برم؟
هتک حرمت تهدید دختر ۱۶ ساله و تقاضای رابطه نامشروع
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، پسر جوان پس از آن که راز دختردایی اش را فهمید، ابتدا به دفاع از او برخاست اما دیری نگذشت که از روی طمع پیشنهادی نامشروع مطرح کرد.

 

مدتی بود که دوست پسر عمه ام سر راهم قرار می گرفت و از من می خواست که با او دوست شوم ولی من به او جواب منفی دادم اما او دست بردار نبود تا اینکه مجبور شدم به خاطر ترس از آبرویم به صورت تلفنی با او صحبت کنم.

 

دختری 16 ساله با حالتی پریشان و آشفته وارد اتاق مشاوره شد و با التماس گفت: تو را به خدا به من کمک کنید، تنها امیدم به شماست تا راهی در مقابلم قرار بدهید و مرا از این مخمصه ای که گرفتار شده ام نجات دهید.

 

مدتی پیش دوست پسر عمه ام که پیشتر در رفت و آمدی که به خانه عمه ام داشتم با هم آشنا شده بودیم در موقع برگشتن از مدرسه جلوی راه من قرار گرفت و به من پیشنهاد دوستی داد من هم با توجه به اینکه یک محصل هستم و لازم است در رفت و آمدم از خود مراقبت کنم به خاطر ترس از آبرویم مجبور به پاسخگویی و گفت و گو با وی شدم.

 

چند روز بعد دوباره مهران در هنگام برگشت از مدرسه برایم مزاحمت ایجاد کرد و به به بهانه های مختلف سر راهم قرار گرفت و از من می خواست که با دوست شوم تا بعد از آشنایی بیشتر به خواستگاریم بیاید اما من به پیشنهادش جواب منفی دادم.

 

مهران اما دست بردار نبود و هر روز موقع برگشتن از مدرسه جلوی راهم سبز می شد تا اینکه من به خاطر ترس از آبرویم مجبور شدم قبول کنم که تلفنی با او صحبت کنم ولی تهدیدات او روز به روز بیشتر می شد.

 

من برای اینکه خانواده ام متوجه نشوند و اختلافی یبن خانواده خودم و عمه ام ایجاد نشود مسئله را با پسرعمه ام در میان گذاشتم، ابتدا پسرعمه ام در موضع دفاع از من برآمد و طی یک درگیری سخت با دوستش برخورد شدیدی کرد.

 

اما مشکل من از زمانی شروع شد که چند روز قبل پسر عمه ام به من پیشنهاد رابطه دوستی با خودش را داد و تهدید کرد که در صورتی که مخالفت کنم، خانواده ام را در جریان دوستی با مهران خواهد گذاشت و آبرویم را می برد.

 

حالا من بد جوری تحت فشار قرارگرفتم و نمی دانم از این مخمصه ای که گرفتار شده ام چگونه نجات پیدا کنم از طرفی هم می ترسم تا جریان را برای پدر و مادرم در میان بگذارم از شما می خواهم که به من کمک کنید.

 

پس از بررسی موضوع و شنیدن صحبت های این دختر نوجوان و ایجاد فضای امن همراه با همدلی برای وی طی هماهنگی با مشاور مدرسه و با احتیاط کامل از والدین دعوت بعمل آمد و قضیه به صورت دوستانه به دور از خشونت برایشان توضیح داده شد تا از طریق پیگیری قانونی با مزاحمین برخورد شود. سپس به دختر هم این اطمینان داده شد که هیچ گونه ترسی جهت پیگیری قضایی نداشته باشد و حمایت اداره پلیس می تواند نه تنها جو را آرام بلکه امنیت و آرامش را به او برگرداند.

آفتاب

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top