|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 804049
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۳ - ۲۲:۱۰
دستگیری مردی که از جنازه مقتولان سرقت می کرد
پلیس ایالت اورگان آمریکا مردی را که از جنازه مقتولان پورتلند دزدی کرده بود،بازداشت کرد.
2525 دستگیری مردی که از جنازه مقتولان سرقت می کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، پلیس مردی که مظنون به دزدی از جنازه ریکی بست است را بازداشت کرده است؛ ریکی بست، ۵۳ ساله، هقته گذشته هنگامی که به همراه تالیسین نامکای مشه، قصد جلوگیری از هتاکی و پرخاشگری به دو دختر نوجوان را داشت، با ضربات چاقوی جوزف جرمی کریستین، کشته شد.

 

پلیس ایالت اورگان آمریکا، جورج الوود شاگنی، ۵۱ ساله، در حالی بازداشت که حلقه نامزدی ریکی بست را بر دست کرده بود.
پلیس همچنین تصاویر دوربین‌های شهری را منتشر کرده که در آن جورج شاگنی در حالی که کوله پشتی ریکی بست را در دست دارد دیده می‌شود.


آقای شانگی قرار است روز دوشنبه (پس فردا - پنجم ژوئن) در دادگاه حاضر شود؛ اتهام او سرقت، بدرفتاری با جنازه، و دستکاری مدارک و شواهد قتل است.
پلیس اورگان گزارش کرده حلقه ازدواج و کوله‌پشتی ریکی بست را از مظنون پس گرفته اما هنوز تلفن همراه و کیف پول او را پیدا نکرده است.


این واقعه سه شنبه‌گذشته در پورتلند روی داد، هنگامی که جرمی جوزف کریستین، ۳۵ ساله، در قطار شهری به دو دختر نوجوان که یکی از آنها روسری بر سر داشته گفت: "شما بی‌مصرفید. باید خودتان را بکشید. به عربستان برگردید."
دقایقی بعد، ریکی بست، ۵۳ ساله، به همراه تالیسین نامکای مشه، ۲۳ ساله، و یک مرد جوان دیگر تلاش کردند جرمی جوزف کریستین را از پرخاشگری علیه این دختران بازدارند که او با چاقو به آنها حمله کرد.


در این درگیری تالیسین نامکای مشه و ریکی بست کشته شدند و مرد جوان دیگری از ناحیه گردن چاقو خورد اما جان سالم به در برد.


جرمی جوزف کریستین دقایقی بعد بازداشت شد و روز جمعه گذشته به دادگاه برده شد تا تفهیم اتهام شود؛ او به قتل دو نفر، اقدام به قتل یک مرد دیگر، هتاکی و پرخاشگری نژادپرستانه متهم است.
او که به گزارش پلیس سوابق "رفتارهای نژادپرستانه" و ابراز عقاید "سفیدپوست‌پرستی" دارد، در دادگاه فریاد سر داد که: "شما بگویید تروریسم، اما من اعمالم را میهمن پرستی می‌دانم."

بی بی سی 

110

 

کلیدواژه ها:
دستگیر  |  مقتول  |  عکس  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top