|
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٠ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Tuesday, October 27, 2020
کد خبر: 804057
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۰۸:۲۰
میوه فروش خیابان ۱۷ شهریور که دختر را به پشت جعبه ها برده بود ../ حکم صادر شد!
میوه‌فروش شیطان صفت که به اتهام ربودن دختر ۴ ساله‌ای دستگیر شده است، با حکم قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به ۱۵ سال حبس محکوم شد.
دادگاه1  میوه فروش خیابان ۱۷ شهریور که دختر را به پشت جعبه ها برده بود ../ حکم صادر شد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، بیست و دوم خرداد پارسال مرد جوانی به پلیس Police شکایت، کرد که میوه‌فروش محله‌شان در خیابان ۱۷ شهریور دختر خردسالش را ربوده است. در پی این شکایت فریبرز – میوه‌فروش ۲۸ ساله – دستگیر شد و در بازجویی اعتراف کرد که قصد آزار و اذیت دختربچه را داشته که ناکام مانده است. متهم دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge باقر قربانزاده و با حضور قاضی غفاری – مستشار دادگاه – محاکمه شد.


در آغاز جلسه پدر دخترک به قضات گفت: حدود ساعت ۲ بعد از ظهر روز حادثه Incident دو دخترم برای خرید بستنی به بقالی محل رفته بودند اما چند  دقیقه بعد دختر ده ساله‌ام در حالی که می‌لرزید به خانه آمد و گفت که خواهر چهار ساله‌اش توسط میوه‌فروش ربوده شده است. همان موقع با عجله خودمان را به میوه‌فروشی رساندیم و دخترم را از چنگال شیطانی این ناجوانمرد نجات دادیم و او را تحویل پلیس دادیم. حالا هم خواستار مجازاتش هستیم. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و ضمن انکار ربودن دخترک ادعا کرد که می‌خواسته به او هدیه‌ای بدهد!قضات دادگاه در پایان محاکمه مرد میوه‌فروش را به اتهام آدم‌ربایی به ۱۵ سال حبس محکوم کردند

رادیو سهام

110

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top