|
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Sunday, October 25, 2020
کد خبر: 804058
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۰۷:۲۰
عمل باورنکردنی یک خانم / مادر کودک پس از بازگشت کودک او را به شدت مورد آزار قرار داد + عکس
جسم بی جان دختربچه در بیمارستان نشان از یک جنایت وحشتناک می داد که راز آن به خانه پدری کودک برمی گشت.
متهم زن1 عمل باورنکردنی یک خانم / مادر کودک پس از بازگشت کودک او را به شدت مورد آزار قرار داد + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز ، رئیس کارآگاهان شهر مرج گزارشی از مرگ مشکوک یک کودک از بیمارستان الدمرداش دختربچه مردی به نام سعید دریافت کرد.

 

در گزارش آمده بود که جمجمه کودک، ساعد راست، آرنج چپ وچند انگشت دختربچه خرد شده است. همچنین آثار کبودی و جای ناخن نیز روی بدن کودک وجود دارد.

 

شواهدی که از جسد کودک به دست آمده بود نشان از یک جنایت Crime داشت به همین دلیل دستور شروع تحقیقات جنایی در خصوص مرگ این کودک صادر شد.
پدر این دختربچه که دارای مدرک لیسانس هنر Art و ساکن همان منطقه است به کاراگاهان گفت که دخترم پس از سقوط Fall از بالکن خانه آسیب شدیدی دید و سپس در بیمارستان جان خود را از دست داد.
پدر مقتول در حالی این ادعاها را مطرح می کرد که تحقیقات کاراگاهان چیز دیگری نشان می داد . گفته های او را رد می کرد.


تحقیقات جنایی نشان داد که دختربچه به مدت چهار سال با پدر بزرگ خود زندگی می کرده است اما در یک حادثه Incident صاعقه ای به دختربچه برخورد کرد و او دچار آسیب شد سپس به خانه پدری خود بازگشت.


مادر کودک که صفا نام داشت پس از بازگشت کودک او را به شدت مورد آزار قرار داد و به طور مداوم او را کتک می زد و مورد ضرب و شتم خود قرار می داد، به همین دلیل فرضیه قتل Murder کودک توسط مادرش پیش کشیده شد.


پس از دستگیری مادر کودک به قتل کودک اعتراف کرد و گفت که در روز حادثه کودک مشغول بازی بود و از آن جایی که اعتیاد دارد متوجه نشد چه کاری انجام می دهد. پس از اینکه کودک را مورد ضرب و شتم قرار داد او را از بالکن خانه به پایین پرتاب کرد و این گونه مرگ کودک را رقم زد.


با اعتراف مادر جنایتکار به قتل دخترش پرونده این جنایت برای ادامه رسیدگی به دادستانی مصر رفت و این زن نیز تا روز محاکمه بازداشت شد.

رادیو سهام

110

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top