|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 804156
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۳ - ۲۱:۵۱
فریبا؛
منصوریان حرف آخر را درباره جذب رضاییان می زند
بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال تهران می گوید که همه چیز برای شروع یک فصل خوب برای استقلال فراهم است و اوضاع در باشگاه خوب پیش می رود.
بهتاش فریبا منصوریان حرف آخر را درباره جذب رضاییان می زند
به این مطلب امتیاز دهید
66.7% 33.3% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، بهتاش فریبا مدیر فنی استقلال تهران در حاشیه تمرین استقلال با خبرنگاران در مورد موضوعات مختلف باشگاه صحبت کرد.

 

از معدود تیم هایی هستیم که کامل استارت زدیم


ما روز دوشنبه کار خود را شروع کردیم؛ تعدادی از بچه ها از ما دور بودند ولی تمرینات را خیلی جدی شروع کردیم. فکر می کنم یکی از تیم هایی هستیم که با نفرات کامل تمرینات خود را انجام می دهیم. چون خیلی از تیم ها نصفه و نیمه تمرین می کنند.

 

امسال خیلی جدی تر کارمان را دنبال می کنیم


بچه ها خیلی خوب زحمت می کشند. آقای میک هم به تیم اضافه شده اند و خیلی جدی کارشان را دنبال می کنند. البته در جلسه ی فنی که با بازیکنان داشتیم قرار شد که امسال خیلی جدی تر کار را دنبال کنیم. تا امروز تمرینات خیلی خوبی انجام دادیم؛ انگیزه خیلی بالایی در بچه ها وجود دارد.

 

دیروز در تمرین برای نشستن جا نبود


بچه هایی هم که تاکنون به تیم اضافه شده اند می دانند به تیم بزرگی آمده اند؛ دیروز اصلا برای نشستن جا نبود و تقریبا 1500 نفر برای تماشای تمرین آمده بودند. دستشان را می بوسیم و امیدوارم بتوانیم برای این عزیزان لحظات خوبی را رقم بزنیم. 

 

همه چیز خوب پیش می رود


اوضاع خیلی خوب است و همه چیز خیلی خوب پیش می رود. دوازدهم هم عازم ارمنستان هستیم و 14 روز آنجا هستیم؛ 26 ام هم به تهران بر می گردیم که نزدیک مسابقات است.

 

هنوز کارمان در نقل و انتقالات تمام نشده


با اضافه شدن یعقوب یک جای خالی دیگر داریم و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد.

 

منصوریان باید در مورد رضائیان نظر بدهد


بین اعضای کادر فنی هنوز صحبتی در مورد رامین رضائیان نشده است؛ در صورتی که قرار باشد این بازیکن به تیم اضافه شود در نهایت باید آقای منصوریان در این مورد تصمیم بگیرد.

 

فصل گذشته آغاز و پایان متفاوتی داشتیم 


استقلال فصل گذشته خوب شروع نکرد ولی خوب تمام کرد؛ ما فصل گذشته در 4،5 هفته اول شرایط خوبی نداشتیم، اما در ادامه شرایط بهتر شد و توانستیم در رتبه دوم فصل را تمام کنیم و سهمیه هم بگیریم.

 

قول نمی دهیم ولی تلاش می کنیم حداقل یک جام بگیریم


نفراتی که امسال اضافه شده اند، این را می گوید که ما باید امسال نتایج بهتری بگیریم که به امید خدا با کسب جام همراه خواهد بود. البته در فوتبال اصلا کسی نمی تواند قول بدهد، اما به هر حال 2،3 جام داریم که امیدوارم حداقل یکی از آنها را بگیریم.

 

450

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top