|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 804319
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۶:۰۰
کارگر قنادی قصاص می‌شود
کارگر جوان قنادی که در نزاع خیابانی پسر جوانی را با ضربه چاقو کشته بود پس از محاکمه صبح دیروز با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد.
قتل چاقو
قتل1 کارگر قنادی قصاص می‌شود
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز فروردین سال گذشته پسر 32 ساله‌ای به‌نام ناصر در درگیری خیابانی در شهرری به قتل رسید.با گزارش این جنایت در حضور بازپرس کشیک قتل در محل، تحقیقات آغاز شد و کارآگاهان پس از بررسی‌های میدانی ضارب راشناسایی و دستگیر کردند.

 

شاهین 23 ساله پس از دستگیری به قتل دوستش اعتراف کرد و پرونده این قتل به شعبه دهم دادگاه کیفری فرستاده شد.این متهم هفته گذشته در جلسه دادگاه که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور قاضی غفاری –مستشار دادگاه- برگزار شده بود تحت محاکمه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: روز حادثه من و دوستانم با صدای بلند در کوچه‌‌مان با هم حرف می‌زدیم که ناصر «مقتول» از خانه‌شان بیرون آمد و به ما تذکر داد که آرام‌تر صحبت کنیم و من در پاسخ گفتم: چرا تو با لباس نامناسب از خانه بیرون آمده‌ای با هم درگیر شدیم و من با چاقویی که در جیبم بود ضربه‌ای به سینه‌اش زدم. این متهم با توجه به درخواست قصاص از سوی اولیای دم صبح دیروز با حکم قضات دادگاه به‌اعدام محکوم شد.

ایران

110

کلیدواژه ها:
قنادی  |  کارگر  |  قصاص  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top