|
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ الأربعاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٢ Wednesday, January 27, 2021
کد خبر: 804329
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۷:۲۰
کیفرخواست پرونده نزاع در خانه کفش کرمانشاه صادر شد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: در راستای مطالبه عمومی مبنی بر رسیدگی و برخورد جدی با مرتکبین منازعه و قمه کشی در چهار راه اجاق (خانه کفش)، عاملین حادثه در کمترین زمان جلب و پرونده به دادگاه کیفری ارسال شد.
........... کیفرخواست پرونده نزاع در خانه کفش کرمانشاه صادر شد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز محمدحسین صادقی در گفت‌وگو با میزان از ارسال پرونده قمه کشی و نزاع در چهارراه اجاق کرمانشاه به دادگاه کیفری خبر داد.

 

وی گفت: در تاریخ سوم بهمن ماه سال گذشته گروهی از افراد قانون شکن با یکدیگر درگیر شده و با درگیری، منازعه و قمه کشی واقع در چهاراه اجاق کرمانشاه (خانه کفش) در نظم عمومی اخلال ایجاد کردند.

 

این مقام قضایی اظهارکرد: این حادثه بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته و موجب تشویش اذهان عمومی شده بود. لذا در این راستا با عنایت به مطالبه عمومی مبنی بر رسیدگی و برخورد جدی با مرتکبین و عاملین این امر، با تخصیص شعبه ویژه در سریع ترین زمان متهمین جلب و متناسب با نقش انها در نزاع با قرار تامین متناسب روانه زندان شدند.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه ادامه داد: این پرونده در کمترین زمان ممکن رسیدگی و با صدور قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست و در خواست مجازت تکمیلی در راستای ماده 230 قانون مجازات اسلامی به دادگاه کیفری یک ارسال شد.

جام جم

110

کلیدواژه ها:
نزاع  |  کیفرخواست  |  پرونده  |  خانه  |  کفش  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top