|
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ السبت ١٨ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 8, 2020
کد خبر: 804379
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۴:۲۹
رحیمی:
کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود
نماینده مردم تهران گفت: اعضای کابینه دوازدهم باید انتخاب شخص رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.
رحیمی کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مردم تهران گفت: اعضای کابینه دوازدهم باید انتخاب شخص رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.علیرضا رحیمی، اظهار داشت: کابینه دوازدهم را دولت باید بر اساس مولفه هایی که به مردم وعده داده شامل جوانگرایی، کارایی و اثربخشی برای اهداف دولت تشکیل شود.
 

 

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: دولت یازدهم نشان داد که کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود. حداقل می توان گفت که کابینه ائتلافی همه اهداف دولت را نمی تواند محقق کند و ممکن است دولت هم با حواشی مواجه شود.
 

 

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: کابینه نباید محل سهم خواهی جریان های مختلف باشد، جریان های مختلف از آقای روحانی حمایت کردند و نتیجه حمایت خود را باید در عملکرد دولت ببینند. این حمایت نباید منجر به سهم خواهی کرسی های کابینه شود.
 

 

وی ادامه داد: مردم انتظار دارند که انتخاب اعضای کابینه با رویکرد مردم محوری و تحقق اهداف برنامه ششم صورت گیرد.
 

 

رحیمی در تشریح ویژگی های کابینه دولت دوازدهم گفت: اعضای کابینه دولت دوازدهم باید انتخاب شخص آقای رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.
 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: نگاه سیاسی در انتخاب اعضای کابینه دوازدهم نباید بر نگاه توان مدیریت اولویت داشته باشد.

 

مهر

202

کلیدواژه ها:
رحیمی  |  سیاسی  |  کابینه  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top