خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, January 29, 2020
کد خبر: 804379
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۴:۲۹
رحیمی:
کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود
نماینده مردم تهران گفت: اعضای کابینه دوازدهم باید انتخاب شخص رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.
رحیمی کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نماینده مردم تهران گفت: اعضای کابینه دوازدهم باید انتخاب شخص رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.علیرضا رحیمی، اظهار داشت: کابینه دوازدهم را دولت باید بر اساس مولفه هایی که به مردم وعده داده شامل جوانگرایی، کارایی و اثربخشی برای اهداف دولت تشکیل شود.
 

 

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: دولت یازدهم نشان داد که کابینه ائتلافی جوابگو نخواهد بود. حداقل می توان گفت که کابینه ائتلافی همه اهداف دولت را نمی تواند محقق کند و ممکن است دولت هم با حواشی مواجه شود.
 

 

عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: کابینه نباید محل سهم خواهی جریان های مختلف باشد، جریان های مختلف از آقای روحانی حمایت کردند و نتیجه حمایت خود را باید در عملکرد دولت ببینند. این حمایت نباید منجر به سهم خواهی کرسی های کابینه شود.
 

 

وی ادامه داد: مردم انتظار دارند که انتخاب اعضای کابینه با رویکرد مردم محوری و تحقق اهداف برنامه ششم صورت گیرد.
 

 

رحیمی در تشریح ویژگی های کابینه دولت دوازدهم گفت: اعضای کابینه دولت دوازدهم باید انتخاب شخص آقای رئیس جمهور باشند و سهم خواهی گروه ها و جناح ها و لابی گری و بده و بستان در پست های وزارتی نباید در کابینه دوازدهم اتفاق بیفتد.
 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی افزود: نگاه سیاسی در انتخاب اعضای کابینه دوازدهم نباید بر نگاه توان مدیریت اولویت داشته باشد.

 

مهر

202

کلیدواژه ها:
رحیمی  |  سیاسی  |  کابینه  | 
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top