|
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٩ ذو الحجّة ١٤٤١ Sunday, August 9, 2020
کد خبر: 804404
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۵:۲۸
توصیه زاکانی به منتقدان و معترضان رئیس‌جمهور
زاکانی تاکید کرد: اگر افراد معترض به رفتارها و گفتارهای خلاف منافع و امنیت ملی روحانی اعتراض دارند و می خواهند باید با نقد سازنده و دلسوزانه به رئیس جمهور راه صواب را نشان دهند.
زاکانی توصیه زاکانی به منتقدان و معترضان رئیس‌جمهور
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، زاکانی تاکید کرد: اگر افراد معترض به رفتارها و گفتارهای خلاف منافع و امنیت ملی روحانی اعتراض دارند و می خواهند باید با نقد سازنده و دلسوزانه به رئیس جمهور راه صواب را نشان دهند.
 

 

علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در یادداشتی به بررسی رخداد روز قدس پرداخت که متن آن در ادامه می‌آید:
 

 

رخداد تلخ اهانت به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز‌ قدس دارای تبعات و ابعاد مختلفی است.

 


1. اهمیت حضور میلیونی مردم و جایگاه روز جهانی قدس و ضرورت های اعلامی در آزادی قدس شریف و مخالفت با ظلم و استکبار را تحت الشعاع قرار داده که همگی غیرقابل جبران می باشد.

 


2. اهانت به رییس‌جمهور امری فوق العاده مذموم و بسیار زشت است که با هیچ ادله‌ای نمی‌توان آن را توجیه کرد، علاوه بر این، اینکار خوراک تبلیغی بدست بدخواهان انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران داده تا جایی که از آن بعنوان ابزاری برای حق نمایی باطن باطل خویش استفاده نمایند.

 


3. این گونه برخوردها مواجهه غیر حق و ضد ارزشی است که یا از سردلسوزی ولی بدون تدبر در عواقب زشت آن صورت گرفته و یا با تدبیر برای برچسب زدن های غیر اخلاقی به جریان ارزش مدار و دلسوز جامعه، که در صورت اول می‌بایست به درگاه الهی توبه نمود و مانع تکرار اینگونه رفتارهایی ناشایست شد و یا در صورت عامدانه بودن آن در برابر قانون حاضر شد و پاسخ‌گوی این کار خلاف منافع ملی و غیراخلاقی بود.

 


4. اگر افراد معترض به رفتارها و گفتارهای خلاف منافع و امنیت ملی جناب آقای روحانی اعتراض دارند و می خواهند صدای خود را به گوش ایشان برسانند باید راهی غیر از مسیر طی شده را انتخاب کنند و با نقد سازنده و دلسوزانه هم به رئیس جمهور محترم راه صواب را نشان دهند و هم افکار عمومی و اذهان مردم شریف ایران را روشن نمایند تا گفتار در جای خود قرار گرفته و سبب سازندگی و پیشرفت شود نه اسباب خرابی و نقار را فراهم آورد.

 


5. ارزش‌های اصیل اسلامی به ما می‌آموزد که قول لین و کلام منطقی از هرچیزی موثرتر است پس باید بکوشیم اصول و ارزش های خود را باز شناسیم و خود را آراسته به زیور آنها نماییم.

 


ماه مبارک رمضان و مهمانی ویژه خدا در حال پایان است، پس خود را بیابیم و به ریسمان وحدت چنگ زنیم که فرمود، یدالله مع الجماعه.

 

 

فارس

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top