|
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ الاثنين ٢٠ ذو الحجّة ١٤٤١ Monday, August 10, 2020
کد خبر: 804444
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۰۷:۴۰
مرد کینه ای پس از طلاق به زندگی خود و فرزندانش پایان داد+عکس
مرد خشمگین برای انتقام از همسر سابقش هر دو فرزندش را کشت و به زندگی خود نیز پایان داد.
متهم مرد کینه ای پس از طلاق به زندگی خود و فرزندانش پایان داد+عکس
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، «آلوارو کامارا»ی - 40 ساله - که مدتی قبل از همسرش جدا شده بود کینه شدیدی از او به دل گرفت. این مرد درعین حال با حکم دادگاه سانتاروزای کالیفرنیا موظف بود دختر 6 ساله و پسر 18 ماهه‌اش را هفته ای دو بار برای ملاقات با مادرشان به خانه او ببرد. اما روز جمعه مادر بچه‌ها پس از ساعت‌ها انتظار وقتی از تأخیر چند ساعته شوهر سابق و فرزندانش نگران شد با خانه آلوارو تماس گرفت اما هیچ جوابی نشنید. 


او ناگزیر به دلیل دلشوره زیاد با پلیس Police تماس گرفت و کمک خواست. مأموران نیز به خانه مورد نظررفتند، اما با توجه به اینکه هیچ کس پاسخگو نبود  پلیس به بررسی خانه پرداخت و به دلیل مشکوک شدن به شرایط، یکی از مأموران از پنجره حمام وارد ساختمان شد که به محض ورود به یکی از اتاق‌ها با جسد دو کودک و پدرشان روبه‌رو شد. شواهد نشان می‌داد مرد جنایتکار پس از شلیک به فرزندانش، با شلیک گلوله‌ای به زندگی خود نیز پایان داده است.

رکنا

110

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

مهر جدائی عموم آدمھا جدائی ھا را به حساب عداوت می‌گذارند و لذا از طرف مقابل خود کینه می‌کنند در حالیکه اتفاقاً این جدائی ھا میتواند مھلت کینه زدائی باشد و از راه دور پاکترین دوستی را خلق کند و این دوستی را توشه آخرت ارتباط ابدی بین آدمھا نماید زیرا آتش دوزخ چیزی جز آتش کینه نیست و نسیم بھشت ھم جز رایحه محبت نیست. آنکه شدیدتر دوست میدارد باید زودتر جدا شود . این بزرگترین راز خلقت انسان است. انسان اگر بداند و بفھمد و تصدیق کند که واصل و فاصل رابطه ھا خداست آنگاه در راز ھر وصل و فراقی می‌اندیشد و به حکمت زندگی آگاه شده و از ھیچکس ھم کینه نمی‌کند. آدمی اگر قرار است کسی را مقصر بداند و از کسی ھم کینه کند بھتر است آن کس خدا باشد زیرا خدا بسیار مھربان است و حکیم. و این گناه را عفو می‌کند و انسان را ھم از اینکه به او پناه برده و او را وکیل خود ساخته، اجر می‌دھد. آدمھا ھمه مخلوقند. و این بدان معناست که کلیه امیال و افکار و کردارھای آدمھا ھم جنبه ای از جریان خلق شدن آنھاست. بنابراین عامل و فاعل ھر امری خداست. و کسی که خدا را در زندگی خود درک کند از ھیچ کس و چیزی نمی‌رنجد و کینه نمی‌کند. و خدا را ھم به رحمت و حکمتش میستاید و بدینگونه از این مسافر خانه حیات دنیا، کوله باری از رنج و کینه و نفرت وحسرت به ارث نمی‌برد. از کتاب " دایره المعارف عرفانی " استاد علی اکبر خانجانی جلد ششم ص 180

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top