|
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ السبت ٢٥ ذو الحجّة ١٤٤١ Saturday, August 15, 2020
کد خبر: 804452
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۰۸:۰۰
برادر عروس شب عروسی خواهرش را خونین کرد / قتل یک آشنا در عروسی +عکس
برادر عروس که متهم است در شب عروسی خواهرش یکی از شرکت‌کنندگان در جشن را با ضربات چاقو به قتل رسانده است در حالی دست داشتن در جنایت را منکر می‌شود که همه شواهد ازجمله شهادت شاهدان علیه اوست.
متهم برادر عروس شب عروسی خواهرش را خونین کرد / قتل یک آشنا در عروسی +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز چند شب قبل به مأموران پلیس آگاهی بندرعباس خبر رسید که در یکی از روستاهای اطراف، بعد از برگزاری جشن عروسی، بین چند جوان نزاع خونینی رخ داده و یکی از آنها با ضربات چاقو به قتل Murder رسیده است. دقایقی از این خبر می‌گذشت که گروهی از مأموران راهی محل درگیری شدند.

 

شواهد نشان می‌داد مقتول که جوانی 38ساله به نام حامد بود به‌دلیل اصابت چندین ضربه چاقو به‌شدت مجروح شده اما در راه انتقال به بیمارستان جانش را از دست داده است. مأموران کنار جاده اصلی منتهی به روستا پیراهن سفید خون‌آلودی کشف کردند که در تحقیقات معلوم شد همراهان مقتول از آن برای جلوگیری از ادامه خونریزی استفاده کرده بودند. محل درگیری خانه‌ای روستایی در یک نخلستان بود که بررسی‌ها نشان می‌داد در آنجا درگیری سختی اتفاق افتاده است.

 

آنجا یک پژو 206سفید رنگ قرار داشت که صندوق عقبش خون‌آلود بود. شیشه‌های خانه شکسته شده بود و 2موتورسیکلت به آتش کشیده شده و دود زیادی روی دیوارهای خانه باقی مانده بود. هرچند شاهدان حادثه Incident به‌دلیل نسبتی که با یکدیگر داشتند ابتدا حاضر به بیان آنچه در درگیری اتفاق افتاده بود نبودند اما در ادامه معلوم شد این نزاع بعد از پایان جشن عروسی اتفاق افتاده و عاملان آن 4نفر هستند که با یکدیگر نسبت خانوادگی دارند. همچنین معلوم شد متهمان با مقتول درگیر شده‌اند و در این میان برادر عروس ضربات مهلک چاقو را به مقتول زده است.

 

در این شرایط ماجرا به قاضی محسن مینا، بازپرس جنایی بندرعباس گزارش شد و به دستور وی تحقیقات تخصصی در این‌باره آغاز شد. متهم اصلی که جوانی 24ساله است همراه با 3نفر دیگر که در درگیری شرکت داشتند بازداشت شدند اما هیچ کدام از آنها حاضر نبودند مشارکت در درگیری منجر به قتل را بپذیرند. با وجود این، شواهد و مدارک به‌دست آمده علیه آنها بود. وقتی متهم اصلی تحت بازجویی قرار گرفت گفت:

 

من در قتل دخالت نداشتم. من و خانواده‌ام در مراسم عروسی بودیم اما چند ساعت بعد دیدم که همه زن‌ها بیرون آمده‌اند. نمی‌دانستم چرا عروسی به‌هم خورده است. من کنار پدرم بودم. او خودش جلو رفت اما به من گفت تو نیا. بعد از چند دقیقه آمد و گفت دعوا شده و بهتر است که به خانه برویم. ما رفتیم و بعد متوجه شدیم یک نفر به قتل رسیده است. حرف‌های متهم در شرایطی بود که شاهدان زیادی دیده بودند که او با چند ضربه چاقو مقتول را از پا درآورده است.براساس این گزارش هم‌اکنون متهم به قتل در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات برای روشن شدن انگیزه اصلی این جنایت در جریان است.

رکنا

110

کلیدواژه ها:
متهم  |  عروس  |  عروسی  |  حوادث  |  جنایت  |  قتل  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top