|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 804461
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۰۸:۴۰
سارا دوست دوران مجردی ام بعد از ازدواج هم می خواست با او باشم / او آرامش من و همسرم را گرفته بود +عکس
مرد جوان برای رهایی از دست زن دومش در یک اقدام تلخ دست به قتل همسرش با روسری زد.
متهم سارا دوست دوران مجردی ام بعد از ازدواج هم می خواست با او باشم / او آرامش من و همسرم را گرفته بود +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، اسفند سال 92، گزارش قتل Murder زن جوانی به‌نام سارا در آپارتمانی در خیابان بهارستان تهران به پلیس Police گزارش شد. با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان تحقیقات میدانی آغاز شد و قاتل The Murderer که شوهر موقت مقتول بود دستگیر شد.«سینا» پس از دستگیری به کارآگاهان گفت: «قبل از  ازدواج با همسرم با سارا دوست بودم اما وقتی ازدواج کردم ارتباطمان قطع شد.

 

اما مدتی بعد دوباره سر و کله سارا پیدا شد و اصرار داشت که مثل سابق با هم دوست باشیم. او بیش از اندازه به من اظهار علاقه می کرد و به همین‌دلیل با او پنهانی ارتباط پیدا کردم و بعد از مدتی عقد موقت کردیم. چون او از شوهرش جدا شده بود. سارا اصرار داشت که من هم زنم را طلاق دهم اما نمی‌توانستم از همسرم جدا شوم و ما یک فرزند داشتیم.

همیشه سر این موضوع جر و بحث می‌کردیم اما آخرین بار آن قدر اصرار کرد که عصبانی شدم و با روسری‌اش خفه‌اش کردم و حالا بشدت پشیمان هستم.


این مرد جوان که جوشکار ساختمان بود در جلسه صبح دیروز شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی Judge قربانزاده و با حضور قاضی غفاری برگزار شد، درحالی که پیش‌تر با بخشش اولیای دم از اعدام execution نجات یافته بود، با رأی قضات تنها از جنبه عمومی جرم Crime به 100 سال حبس محکوم شد.

رکنا

110

کلیدواژه ها:
زن  |  روسری  |  حوادث  |  بخشش  |  عکس  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top