|
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ الأربعاء ٢٢ ذو الحجّة ١٤٤١ Wednesday, August 12, 2020
کد خبر: 804644
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۱۷:۰۱
آل خلیفه:
قطر با فراخوان نظامیان خارجی، احتمال درگیری نظامی را بالا می برد
بین سیاست قطر در پایبندی به نظام منطقه ای و معاهدات دفاعی مشترک و همپیمانی اش با کشورهای خارج از نظام منطقه ای و احزاب تروریستی چون اخوان المسلمین تعارض و دوگانگی وجوددارد.
آل خلیفه قطر با فراخوان نظامیان خارجی، احتمال درگیری نظامی را بالا می برد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از العالم، وزیر امور خارجه بحرین با تاکید بر اینکه، "فراخوان نظامیان خارجی به همراه تجهیزات نظامی، احتمال درگیری نظامی را تشدید می کند،هرگونه مسئولیتی دراین باره را متوجه قطر دانست.

 

به گزارش خبرگزاری روسیاالیوم، "شیخ خالد بن احمد آل خلیفه"، وزیر امور خارجه بحرین تاکید کرد: "اساس اختلاف با قطر سیاسی و امنیتی است و هرگز نظامی نیست.


وزیر امور خارجه بحرین دیروز (یکشنبه) در "توییتر" افزود: این باور اشتباه است که قدرت های منطقه ای گمان می کنند که دخالت آنها بحران قطر را حل خواهدکرد.


وی افزود: بین سیاست قطر در پایبندی به نظام منطقه ای و معاهدات دفاعی مشترک و همپیمانی اش با کشورهای خارج از نظام منطقه ای و احزاب تروریستی چون اخوان المسلمین تعارض و دوگانگی وجوددارد.

 

شیخ خالد آل همچنین خلیفه گفت: در سیاست قطر دوگانگی دیده می شود، این کشور یا تعهد به نظام منطقه ای و معاهدات دفاعی مشترک و دو طرفه با متحد بین المللی بزرگ خود را بپذیرد یا دخالت های منطقه ای را.
این وزیر بحرینی در ادامه افزود: اتحاد یکجانبه با کشورهای خارج از نظام منطقه ای و احزاب تروریستی چون اخوان المسلمین و غیر آن، به اصول اتحاد و همسویی با برادران در شورای همکاری خلیج فارس ضربه وارد می کند.

512

کلیدواژه ها:
فراخوان  |  درگیری  |  قطر  | 
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top