|
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ الاثنين ٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Monday, January 18, 2021
کد خبر: 804737
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۵ - ۲۲:۲۹
تظاهرات بحرینی‌ها در اعتراض به بازداشت زنان
تظاهر کنندگان شعارهای انقلابی سر دادند و خواستار سرنگونی رژیم آل خلیفه و ادامه جنبش مردمی انقلابی شدند که خواسته هایشان حق تعیین سرنوشت و تشکیل نظام سیاسی جدید براساس نتایج همه پرسی مردمی است که در نوامبر 2014 برگزار شد.
بحرین تظاهرات بحرینی‌ها در اعتراض به بازداشت زنان
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از العالم، مردم بحرین در اعتراض به بازداشت زنان و حمایت از حرمت آنها در چند شهر و منطقه این کشور تظاهرات کردند.

 

به نوشته پایگاه منامه پست، شنبه بیست و چهارم ژوئن 2017 (3 تیرماه) تظاهرات انقلابی خشمگینانه در چند شهر و منطقه بحرین با شعار "زینبیات الصمود" یا "زنان پایدار همچون زینب (س)" در اعتراض به بازداشت زنان، حمایت از حرمت آنها و محکومیت جنایات رژیم آل خلیفه برگزار شد.

 

در تظاهراتی که ائتلاف جوانان انقلاب چهاردهم فوریه خواستار برگزاری آن شد، تظاهر کنندگان شعارهایی در محکومیت بازداشت زنان بحرینی سر دادند. آنها همچنین پلاکاردهایی حمل می کردند که روی آنها نوشته شده بود: آرام نشستن برای ما ننگ است در حالیکه زنان آزاده ما در زندان هستند. بدون ناموس ما باید بمیریم، آزادی از آن زنان اسیر انقلابی است،  زنان اسیر ما مانند (حضرت)  زینب (ع) پایدارند.

 

همچنین تظاهر کنندگان شعارهای انقلابی سر دادند و خواستار سرنگونی رژیم آل خلیفه و ادامه جنبش مردمی انقلابی شدند که خواسته هایشان حق تعیین سرنوشت و تشکیل نظام سیاسی جدید براساس نتایج همه پرسی مردمی است که در نوامبر 2014 برگزار شد.

512

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top