|
پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ الخميس ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٢ Thursday, January 28, 2021
کد خبر: 804949
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۶ - ۲۳:۴۰
دستگیری باند سارقان جیب بر ایستگاه های مترو
فرمانده یگان انتظامی متروی شهر تهران از شناسائی و دستگیری،۲ نفر سارق که در ایستگاه های پرتردد مترو اقدام به جیب بری می کردند، خبر داد.
بازداشت
دستگیری1 دستگیری باند سارقان جیب بر ایستگاه های مترو
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 

 

خبرگزاری مهر: فرمانده یگان انتظامی متروی شهر تهران از شناسائی و دستگیری،۲ نفر سارق که در ایستگاه های پرتردد مترو اقدام به جیب بری می کردند، خبر داد.  
سرهنگ علی راقی با اشاره به اینکه در پی دریافت  شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر وقوع جیب بری در ایستگاه های مترو  به ویژه ایستگاه های امام خمینی، دروازه دولت و آزادی، این موضوع در دستور کار قرار داده شد، گفت: با پایش های تخصصی صورت گرفته کارآگاهان پلیس مترو توانستند دو تن از سارقان حرفه ای را حین انجام جیب بری شناسایی و دستگیر کنند.

وی در خصوص چگونگی دستگیری یکی از این متهمان بیان داشت: ماموران این یگان در ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی، به پرسه زنی جوانی مشکوک، و وی را زیر نظر قرار می دهند و زمانی که متهم یک دستگاه تبلت را از جیب یکی از مسافران سرقت می کند وی را دستگیر می کنند.

فرمانده یگان انتظامی پلیس مترو شهر تهران در خصوص دستگیری دیگر  متهم این پرونده، افزود: در عملیات دیگری عوامل آگاهی و انتظامی این یگان در ایستگاه آزادی متوجه حرکات مشکوک و جابجایی غیر متعارف مرد جوانی شدند و وی را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ راقی گفت: زمانی که قطار پس از مسافر گیری قصد ترک ایستگاه را داشت، متهم با سوء استفاده از ازدحام موجود در سکو پس از سرقت گوشی تلفن همراه یکی از مسافران به داخل قطار گریخت که با تلاش عوامل انتظامی، قطار  متوقف و سارق که در زیر صندلی پنهان شده بود دستگیر شد.

وی با بیان اینکه این متهم دارای سابقه محکومیت است، تصریح کرد: متهمان جهت انجام تحقیقات بیشتر به  پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شدند.

سرهنگ راقی در پایان با اشاره به  شلوغی ایستگاه های مختلف مترو، گفت: در مناسبت های مختلف ملی، اسلامی و ورزشی که قاطبه مسافران از شادی، و هیجانات خاصی برخوردارند، عدم توجه به پیرامون و افرادی که برای انجام اقدامات مجرمانه به آنها نزدیک می شوند، باعث ایجاد شرایط مناسب برای سارقان می گردد لذا در هنگام سوار شدن به قطار حتما مراقب اشیاء و اموال خود باشند.

کلیدواژه ها:
جیب  |  باند  |  سارقان  |  دستگیری  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top