|
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ الثلاثاء ٥ جمادى الثانية ١٤٤٢ Tuesday, January 19, 2021
کد خبر: 810224
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۰:۲۹
دبیرکل جنبش نجباء: سردار سلیمانی فرمانده‌ای بزرگ است
اکرم الکعبی دبیر کل جنبش نجباء عراق با تمجید از سردار قاسم سلیمانی گفت: قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران، «سربازی برای اسلام و فرمانده‌ای بزرگ» است.
سردار سلیمانی و اکرم الکعبی دبیر کل جنبش نجباء عراق دبیرکل جنبش نجباء: سردار سلیمانی فرمانده‌ای بزرگ است
به این مطلب امتیاز دهید
86.7% 13.3% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، اکرم الکعبی دبیر کل جنبش نجباء عراق با تاکید بر اینکه آمریکا قصد دارد عراق را به روش «تسلط غیر مستقیم» اشغال کند، با تمجید از سردار قاسم سلیمانی گفت: قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران، «سربازی برای اسلام و فرمانده‌ای بزرگ» است.
 

 

دبیر کل جنبش نجباء، یکی از گروههای بسیج مردمی عراق گفت: آمریکا قصد دارد عراق را به روش «تسلط غیر مستقیم» اشغال کند. همچنین این کشور در حال برنامه ریزی برای تشکیل سازمانی مانند نیروهای سوریه دمکراتیک در این کشور (عراق) است.
 

 

الکعبی در بیانیه ای که یک نسخه از آن به پایگاه السومریه نیوز ارسال شده است، گفت: توطئه های شرم آوری در منطقه برای تحقق اهداف سه گانه شر در جهان؛ یعنی آمریکا، انگلیس و اسرائیل در حال آماده سازی است.

 

 

او افزود: بسیج مردمی، با تمام وجود عراق را آزاد کرده است و تاریخ این دستاورد را با طلا خواهد نوشت. مقاومت اسلامی جنبش نجبا، با تشکیل گروهی در کنار برادران شیعه و سنی (در مقابله با گروههای تروریستی) در حال کارزار است.

 

 

وی گفت: هرگونه اتهام زنی به بسیج مردمی، به منزله هدف قرار دادن نیروهایی است که با تغییر معادله، به طرح داعش پایان دادند و فرصت را از حامیان این گروه تروریستی گرفتند.
 

 

الکعبی با تشکر و قدردانی فراوان از حمایت مسئولان جمهوری اسلامی و مردم ایران از ملت عراق و سوریه تصریح کرد: مستشاران ایرانی نقش بزرگ و منحصر به فردی در مقابله با حملات وحشیانه و رویارویی با طرح های وحشیانه آمریکا در منطقه ایفا کردند. همچنین قاسم سلیمانی، سربازی برای اسلام و فرمانده‌ای بزرگ است.
 

 

الکعبی تاکید کرد: نیروهای عراقی امروز قادر هستند امنیت در عراق را برقرار کنند و تروریسم را در این کشور از بین ببرند و نیازی به حضور مستشاران خرابکار آمریکایی نیست.

 

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: ما همچنان تا به امروز منتظر تصمیم فرمانده کل نیروهای مسلح برای آزادسازی تلعفر هستیم.

 

 

باشگاه خبرنگاران

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top