خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ الثلاثاء ٢ جمادى الثانية ١٤٤١ Tuesday, January 28, 2020
کد خبر: 811440
نظرات: 5
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۸
گزارش ویژه؛
افشاگری خواننده زن اسرائیلی؛ بهائی‌ها جاسوس‌اند +ویدئو
او که در سرزمین های اشغالی زندگی می‌کند، از وضعیت یهودیان ایرانی و زنان در میان صهیونیست‌ها می‌گوید.
حنا جهان فروز افشاگری خواننده زن اسرائیلی؛ بهائی‌ها جاسوس‌اند +ویدئو
به این مطلب امتیاز دهید
75% 25% بازدید

به گزارش جام نیوز، "حنا جهان‌فروز" خواننده ایرانی‌تبار مقیم سرزمین‌های اشغالی، در گفتگویی ویدئویی راجع به سناریوی حضور بهائیان، وضعیت زنان و افراد غیریهودی در مناطق صهیونیست‌نشین سرزمین‌های اشغالی افشاگری می‌کند.

او در صحبت‌هایش به سناریوی حضور بهائیان در فلسطین اشغالی و همچنین خشونت‌های جسمی و روحی صهیونیست‌ها علیه زنان اشاره کرده است.

 

جهان‌فروز که یهودی‌زاده‌ای ایرانی‌تبار بوده و از سال 61 هجری شمسی به سرزمین‌های اشغالی مهاجرت کرده، شرایط زندگی افراد غیریهودی در این سرزمین‌ها را ناممکن می‌داند چرا که صهیونیست‌های تندرو معتقدند هیچ فرد غیریهودی نباید در سرزمینشان زندگی کند.

 

 

دانلود

 

 

گفتنی است افشاگری‌های پی‌درپی از رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که آن‌ها همچنان با پدیده مهاجرت معکوس مواجهند.

به‌معنای دقیق‌تر، افشای حقایق موجود در این رژیم متزلزل نمک روی زخم چندین‌ساله آن‌ها می‌ریزد و طرح‌های تشویقی‌شان برای بازگرداندن یهودیان به سرزمین‌های اشغالی را بی‌نتیجه می‌گذارد.

 

رژیم صهیونیستی شهروندان خود را به سه دسته تقسیم‌ کرده، به گونه‌ای که شهروندان این رژیم عملا با یک سیستم تبعیض نژادی شدید مبتنی بر اختلاف طبقاتی مواجه هستند.

از طرفی با بحران امنیت و وضعیت داخلی آشفته و همچنین صلح ناپایدار مواجه است و عملا شکاف طبقاتی و بحران امنیت را می‌توان از مهمترین دلایل اجتماعی و سیاسی وضعیت نابسامان زندگی در سرزمین‌های اشغالی بیان کرد.

 

اما نکته مهم دیگر این افشاگری‌ها، مطلبی است که خانم حنا جهان‌فروز بیان می‌دارد که هوشیاری بیشتر نهادهای امنیتی-اطلاعاتی را می‌طلبد.

وی به عنوان کسی که در درون اسرائیل سال‌های متمادی زندگی کرده است و از بسیاری مطالب این جامعه آگاه است، اعلام می‌کند که تمام بهائی‌ها به‌نحوی جاسوس اسرائیل هستند.

 

در این مورد باید گفت سابقه بهائیان در ایران نیز این امر را تأیید می‌کند. در حقیقت بهائیان‌ ایران‌ پیش از انقلاب، هرنوع کمک به اسرائیل‌ را به شکلی علنی یك‌ وظیفه‌‌ افتخارآمیز برای خود می‌دانستند.

آن‌ها از پیروزی‌ اسرائیل‌ به‌ وجد آمده‌ بودند و رسماً می‌گفتند: «دولت‌ اسرائیل‌ در جنگ‌ سال‌ 46 و 47 قهرمان‌ جهان‌ شناخته‌ شده‌. ما جامعه‌‌ بهائیت‌ فعالیت‌ این‌ قوم‌ عزیز یهود را ستایش‌ می‌كنیم‌...[1] 

 

بر مبنای‌ همین‌ اخبار، ساواك‌ نیز گزارش‌ می‌دهد كه‌ «با توجه‌ به‌ اینكه دولت‌ اسرائیل‌ در سال‌ 1972 فرقه‌‌ بهائی‌ را به‌عنوان‌ یك‌ مذهب‌ به‌‌رسمیت‌ شناخته‌ است‌، به‌ نظر می‌رسد با اجرای‌ برنامه‌‌ تحبیب‌ از این‌ فرقه‌ می‌كوشد از اقلیت‌ بهائی‌ در سایر كشورهای‌ جهان‌ به‌ ویژه‌ ایران‌ بهره‌برداری ‌سیاسی‌، اطلاعاتی‌ و اقتصادی‌ نماید».[2]

بهائیان‌ ایران‌ حتی به‌طور آشکار ‌مبالغ‌ هنگفتی‌ پول‌ برای‌ كمك‌ به‌ ارتش‌ اسرائیل‌ جمع‌آوری‌ كردند.[3]

 

از همین‌جا بود که حضرت امام خمینی(ره) قبل از انقلاب نسبت به این مسئله هشدار می دادند و خطاب به‌ علمای‌ یزد نوشتند: «آقایان‌ باید توجه‌ فرمایند كه‌ بسیاری‌ از پست‌های‌ حساس‌ به‌ دست‌ این‌ فرقه‌ [بهائیت] است‌ كه‌ حقیقتاً عمّال‌ اسرائیل‌ هستند. خطر اسرائیل‌ برای‌ اسلام‌ و ایران‌ بسیار نزدیك‌ است‌. پیمان‌ با اسرائیل‌ در مقابل‌ دول‌ اسلامی ‌یا بسته‌ شده‌ یا می‌شود. علمای‌ اعلام‌ و خطبای‌ محترم‌، سایر طبقات‌ را آگاه‌ فرمایند كه‌ در موقعش‌ بتوانیم‌ جلوگیری‌ كنیم‌.»[4]

 

 

پی‌نوشت:

[1] . آرشیو مركز اسناد انقلاب اسلامی، پرونده‌ بهائیان، سند شماره‌ 6946/هـ مورخ 47/3/11، سند شماره 17 در صفحه‌ 201

[2]. همان، سند شماره‌ 3/700/7/300ـ13 مورخ 52/2/2، سند شماره‌ 18 در صفحه‌ 202

[3]. همان، سند شماره‌ 1465/20هـ /4 مورخ 46/5/10، سند شماره‌ 19 در صفحه‌ 203

[4]. صحیفه‌ امام‌خمینی(ره)، ص 186

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

این عنتر خواننده هست؟!

پاسخ

۰

۳

۲

۰

مصاحبه با کجا کرده؟

پاسخ

۰

۱

صهیونیست و بهایی هردو یک اشغال هستند کثافتها

پاسخ

۳

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top