خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ الأربعاء ٢ رجب ١٤٤١ Wednesday, February 26, 2020
کد خبر: 811611
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۰
موگرینی: برجام فضای جهان را تغییر داد
نتیجه آن کار جمعی و مبتنی بر همکاری، یک توافق خوب بود که می تواند آزمون گذشت زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد زیرا دقیقا وقتی که اعتماد وجود ندارد شما به توافق روی کاغذ نیاز دارید.
موگرینی  موگرینی: برجام فضای جهان را تغییر داد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از اسپوتنیک، فدریکا موگرینی روز چهارشنبه در مراسم دریافت جایزه صلح ایالت هسن آلمان در بروکسل بیان داشت : دو سال پس از امضای توافق هسته ای با ایران ، فضای بسیار متفاوتی در امور جهان می بینیم.

 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایرنا، موگرینی افزود: یافتن یا ساختن فضای مسئولیت پذیری جمعی که توافق هسته ای را ممکن ساخت، همیشه کار آسانی نیست. کار برای رسیدن به راه حل های برد — برد مستلزم بردباری، پشتکار و حتی سرسختی و نیرومندی بسیار زیاد است.


وی خاطر نشان نمود: نتیجه آن کار جمعی و مبتنی بر همکاری، یک توافق خوب بود که می تواند آزمون گذشت زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد زیرا دقیقا وقتی که اعتماد وجود ندارد شما به توافق روی کاغذ نیاز دارید.


موگرینی همچنین تأکید کرد که در این دو سال، آژانس بین المللی انرژی اتمی شش بار اجرای کامل شروط توافق را تایید کرده است.


جایزه صلح ایالت هسن آلمان روز چهارشنبه در مراسمی در شهر بروکسل به فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای نقش او در مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 اعطا شد.

512

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top