|
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ الأربعاء ١٢ صفر ١٤٤٢ Wednesday, September 30, 2020
کد خبر: 819683
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۸:۱۸
با اشاره به طرح مجلس؛
جروزالم پست: ایران به اقدام ترامپ پاسخ داد
«عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه ایران در گفتگو با نمایندگان مجلس عنوان کرده است که دولت ایران از این طرح حمایت می کند و این طرح به گونه ای قاطع و هوشمندانه تهیه شده است و با توافق هسته ای نیز تعارضی ندارد...»
مجلس جروزالم پست: ایران به اقدام ترامپ پاسخ داد
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (jpost) با انتشار گزارشی به تصویب کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا توسط مجلس شورای اسلامی پرداخته و آن را پاسخ ایران به امضای تحریم های جدید علیه ایران توسط ترامپ خوانده است.

 

در این گزارش که تحت عنوان "ایران به دنبال تخصیص بودجه بیشتر به برنامه موشکی و نظامی خود پس از حریم های آمریکا است" منتشر شده است، می خوانیم:

 

«مجلس ایران کلیات یک لایحه برای افزایش بودجه برنامه موشکی تهران و سپاه پاسداران را در پاسخ به تحریم های جدید آمریکا تصویب کرد.

 

نمایندگان مجلس ایران کلیات طرحی را تحت عنوان "طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا" بدون حتی یک رای مخالف به تصویب رساندند؛ در زمان تصویب این طرح برخی از نمایندگان فریاد می زدند "مرگ بر آمریکا".

 

این طرح در پاسخ به تحریم هایی است که توسط کنگره آمریکا به تصویب رسیده و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در اوایل ماه آگوست آن را به امضا رساند و تحریم هایی را علیه برنامه موشکی این کشور اعمال کرد.

 

عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه ایران در گفتگو با نمایندگان مجلس عنوان کرده است که دولت ایران از این طرح حمایت می کند و این طرح به گونه ای قاطع و هوشمندانه تهیه شده است و با توافق هسته ای نیز تعارضی ندارد.

 

این طرح باید در یک رای گیری دیگر مورد تایید قرار گیرد و پس از آن برای تایید نهایی و تبدیل شدن به قانون به شواری نگهبان ایران ارسال خواهد شد.»

 

506

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top