|
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ الأربعاء ١١ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 28, 2020
کد خبر: 819839
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۰
در انگلیس؛
انهدام باند «برده داری»
باند تبهکاران خانوادگی در انگلیس که در ازای دادن مکان زندگی و غذا به بی‌خانمان‌ها، آنها را مانند یک برده به کار می‌گرفتند، پس از سه سال پای میز محاکمه نشستند.
نیروی اسکاتلندیارد پلیس انگلیس انهدام باند «برده داری»
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، باند تبهکاران خانوادگی در انگلیس که در ازای دادن مکان زندگی و غذا به بی‌خانمان‌ها، آنها را مانند یک برده به کار می‌گرفتند، پس از سه سال پای میز محاکمه نشستند.


به گزارش پلیس شهر «ناتینگهام»، اعضای این باند 11 نفره که زنان و مردان 23 تا 53 ساله بودند، از حدود 30 سال قبل با شناسایی مردان بی‌خانمان و سرگردان با آنها قراردادی استثماری می‌بستند و در ازای دادن جا و غذا، از آنها بیگاری می‌گرفتند. قرارداد منعقد شده به شکلی بود که طعمه‌ها همواره به اعضای باند بدهکار بودند و برایشان کار می‌کردند.

 

به گفته پلیس، قربانیان این باند بین 18 تا 63 سال سن دارند و یکی از آنها 26 سال برای این خانواده تبهکار کار می‌کرد. اعضای باند از طعمه هایشان برای گدایی، توزیع موادمخدر وسایرموارد مشابه استفاده می‌کردند. اعضای این باند با پول به دست آمده خانه و خودروهای گران قیمت خریداری کرده و زندگی راحتی داشتند. این پرونده از سال 2014 مورد تحقیق پلیس قرار گرفت و محاکمه متهمان به‌تازگی آغاز شده است.

ایران

110

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top