خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١ Tuesday, April 7, 2020
کد خبر: 819852
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۰۵:۳۳
نصرالله: شکست بعدی اسرائیل شدیدتر خواهد بود
وی تأکید کرد: حزب الله بخشی از قدرتی است که در منطقه، طرح اسرائیل بزرگ را نقش بر آب کرده و طرح خاورمیانه جدید را با شکست مواجه کرده است.
نصرالله  نصرالله: شکست بعدی اسرائیل شدیدتر خواهد بود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از العالم، سخنرانی رهبر مقاومت اسلامی لبنان در سالروز پیروزی در جنگ 33 روزه سال 2006 (1385) علیه صهیونیست‌های اشغالگر، دقایقی پیش آغاز شد.

 

سید حسن نصرالله در آغاز سخنان خود که از منطقه الخیام و به طور زنده از العالم پخش می‌شد گفت:  امروز یکی از روزهای بزرگ پیروزی  را گرامی می داریم که قهرمانی ها و فداکاری ها آن را ساختند.. دشمن خواست از بازداشتگاه خیام، مکانی برای شکستن اراده ما بسازد اما این مکان با ایستادگی در برابر اشغال و پایبندی به مقاومت حماسه های قهرمانانه ای آفرید.

 

اسرائیل هنوز هم به شکست اعتراف می کند

دبیرکل حزب الله گفت: سخن اسراییلی‌ها درباره افزایش قدرت حزب الله، اعتراف به شکست در جنگ 33 روزه است که هدفش نابودسازی حزب الله بود. پس از یازده سال دشمن همچنان به شکست خود و شدت چالشی که مقاومت برابر آن شکل می دهد اذعان می کند و شکست و ننگی که در هر جنگ جدید به دشمن اسرائیلی وارد خواهد شد بسیار شدیدتر از شکست سال 2006 خواهد بود.

 

رهبر مقاومت اسلامی لبنان افزود: اگر پایداری مقاومت و مقاومت سیاسی نبود، پیروزی جنگ ژوئیه تحقق نمی یافت... مقاومت در جست و جوی منافع شخصی، حزبی و طایفه ای نیست.  مقاومت هر روز قوی تر می شود و هر کس که به نابودی مقاومت در جنگ 33 روزه دل خوش کرده بود، ناامید شد.  هر کس به نابودی مقاومت از طریق در هم کوبیدن محور مقاومت در منطقه دل خوش کرده بود هم ناامید شد.

 

نصرالله گفت: شما با دشمنی روبه‌رو هستید که برای کسی نه احترام قائل است نه کسی را به رسمیت می‌شناسد. اما اسرائیل برای مقاومت احترام قائل می‌شود چون میداند که قوی است و توانا است.

 

دبیرکل حزب الله تصریح کرد: بعد از مخازن آمونیاک، اسرائیل باید در تأسیسات دیمونا هم تجدیدنظر کند چون خطرناک‌تر است و باید برایش فکری کنند.

 

وی افزود: دشمن می‌داند که در جنگ نظامی نمی‌تواند اهدافش را محقق کند برای همین به سراغ شیوه‌های دیگر می‌رود که مقابله با آنها، مقاومت همه را می‌طلبد.

 

آمریکا نمی تواند جلوی افزایش قدرت مقاومت را بگیرد

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: دولت آمریکا هرگز نخواهد توانست گزندی به نیروهای مقاومت وارد کند و جلوی افزایش قدرت آن را بگیرد.

 

نصرالله تصریح کرد: تروریست همانا آمریکا و اسرائیل و گروه های مسلحی هستند که به وسیله آنها اداره می شوند و حزب الله همان نیرو و قدرتی است که با تروریست ها می جنگد. حزب الله قدرت ویرانگر و خطرناکی برای طرح ها و برنامه های رژیم صهیونیستی به شمار می آید.

 

وی تأکید کرد: حزب الله بخشی از قدرتی است که در منطقه، طرح اسرائیل بزرگ را نقش بر آب کرده و طرح خاورمیانه جدید را با شکست مواجه کرده است.

 

هویت اسرائیل فروپاشیده است

نصرالله گفت: گذشت آن زمانی که رژیم صهیونیستی تهدید می کرد و به تهدیدهای خود عمل می کرد. رژیم صهیونیستی امروز از درختهایی هم که در مرزهای لبنان قرار دارد می ترسد چرا که آن را حامی مردم این کشور می داند. وقتی صهیونیستها از درخت و انسان عادی می ترسند به این معنی است که به ذلت افتاده و هویتش از هم فروپاشیده است.

 

دبیر کل حزب الله لبنان در ادامه با اشاره به نبرد اخیر حزب الله در جرود عرسال گفت: پیروزی هایی که حزب الله در جرود عرسال و جرود فلیطه به دست آورد بر اساس همان معیارهای جنگ سی و سه روزه بود، چیزی که صهیونیست ها بسیار از آن ناراحت بودند.

512

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top