|
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٩ ذو الحجّة ١٤٤١ Sunday, August 9, 2020
کد خبر: 820015
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶
روایت پیشکسوت استقلال از برخورد بد نیروی انتظامی
بازیکن و مربی پیشین استقلال گفت: مهرداد میناوند دوست من است و بهتر است مشکل او و استقلال را بزرگ نکنند.
سیروس دین محمدی روایت پیشکسوت استقلال از برخورد بد نیروی انتظامی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سیروس دین‌محمدی درباره اینکه قرار بود پیش از دیدار استقلال و تراکتورسازی تبریز از او تقدیر شود، اما به نشانه قهر ورزشگاه را ترک کرد، اظهار داشت: خودتان می‌دانید خیلی به ورزشگاه نمی‌روم، اما به اصرار علی جباری، مهدی کشاورز و همچنین به عشق هواداران که آنها را ببینم، به ورزشگاه رفتم. در قسمت VIP نشسته بودم و گفتند قرار است از ما تقدیر کنند. سربازی که آنجا حضور داشت، توجیه نشده بود. پس از صحبت با این سرباز از نرده‌ها پایین رفتم تا به کنار زمین بروم. آقایی که بی‌سیم به دست بود، گفت باید آی دی کارت داشته باشی. به او گفتم من باید آی دی کارت نشان دهم؟ این شخص هم گفت اگر آی دی کارت نداری، برو بیرون.

 

وی افزود: به آن شخص گفتم خودم آی دی کارت هستم. 10،15 سال در ورزشگاه آزادی بازی کرده‌ام و به تیم ملی عربستان اینجا گل زده‌ام. با 50،60 بازی ملی از من آی دی کارت می‌خواهی؟ متأسفانه برخورد درستی نکردند و من هم گفتم خداحافظ. من عشق این را ندارم که به کنار زمین بروم و هر چقدر هم اصرار کردند، دیگر برنگشتم. اگر برمی‌گشتم، شأن پیشکسوتان پایین می‌آمد. دو سال پیش مربی استقلال بودم، اما مرا نشناختند، وای به حال بازیکنان دهه 60. اگر آنها به ورزشگاه بیایند، چطور می‌خواهند برخورد کنند؟ به پیشکسوتان حق می‌دهم که ترجیح می‌دهند به ورزشگاه نروند. برای آقایان پیشکسوت یعنی پس از مرگ او بروند در ورزشگاه امجدیه (شیرودی) دور افتخار بزنند و بعد در بهشت زهرا خاک کنند. اینطور باید شأن پیشکسوتان حفظ شود؟ من به کنار زمین برنگشتم تا بدانند با بازیکنی که زحمت کشیده، چطور برخورد کنند.

 

بازیکن و مربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: کشاورز و جباری خیلی زحمت کشیدند، آنها شناسنامه باشگاه استقلال هستند و به خاطر آنها به ورزشگاه رفتم. از باشگاه استقلال هم گله‌ای ندارم، اما ای کاش به جای تقدیر طلبم را می‌دادند.

 

دین‌محمدی در خصوص وضعیت استقلال و برتری یک بر صفر این تیم برابر تراکتورسازی گفت: استقلال در نیمه اول مالکیت توپ را در اختیار داشت و خوب هم بازی کرد. تراکتورسازی با اینکه نتوانست بازیکن بگیرد، اما با جوانانش در نیمه دوم بهتر شد و دو سه موقعیت داشت. استقلال در نیمه دوم شانس آورد که گل نخورد و یک بار هم توپ به تیر دروازه آنها برخورد کرد. استقلال پس از تعویض‌هایش جان گرفت و بهتر شد. استقلال باید مانند نیمه اول بازی کند. وقتی تیم نتواند موقعیت هم ایجاد کند، بهتر است مالکیت توپ را تا پایان در اختیار داشته باشد.

 

وی در واکنش به اظهارات مهرداد میناوند علیه علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی گفت: میناوند دوست من است و امیدوارم مشکل بوجود آمده حل شود. مهرداد را می‌شناسم و بین فوتبالیست‌های قدیمی وقتی حرفی بوجود می‌آید، زیاد نباید بزرگ کنند.

 

دین‌محمدی که سرمربی تیم راه‌آهن است، در خصوص وضعیت این تیم گفت: بزایکن جدید نمی‌توانیم بگیریم و قراردادشان را ثبت کنیم، اما با 18 بازیکن به شیراز آمده‌ایم تا مشکل کمبود بازیکن نداشته باشیم.

 

تسنیم

450

مشاهده نظرات

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top