|
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ الأحد ١٩ ذو الحجّة ١٤٤١ Sunday, August 9, 2020
کد خبر: 820123
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۷
اعتراف عجیب پسر دانشجو به جنایتی هولناک
«جناب سروان 3 روز قبل یکی از دوستام به اسم فریدون را کشته و در قطعه 330 بهشت زهرا دفنش کرده‌ام.» این بخشی از اظهارات پسر جوانی است که با مراجعه به کلانتری 113 بازار مدعی شد مرتکب جنایتی هولناک شده است.
لوگو ناجا
پلیس1 اعتراف عجیب پسر دانشجو به جنایتی هولناک
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، عصر شنبه 21 مرداد امسال، پسر جوانی وارد کلانتری 113 بازار شد و به سمت اتاق افسر نگهبان رفت و به مأمورکلانتری که پشت میز نشسته بود گفت: «من دوستم را کشته‌ام.

 

پنجشنبه که خانواده‌ام در خانه نبودند او را کشتم و جسدش را داخل پتویی پیچانده و با کمک راننده آژانسی، آن را در قطعه 330 بهشت زهرا دفن کرده‌ام. من قاتل هستم و از شما می‌خواهم که مرا بازداشت کنید.»


اظهارات پسر 20 ساله آنقدر تکان دهنده بود که بلافاصله با دستور بازپرس کشیک جنایی بازداشت شد و صبح روز گذشته برای تحقیقات به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

 

بابک، زمانی که مقابل بازپرس سجاد منافی‌آذر ایستاد، مدعی شد که یکی از دوستانش را به قتل رسانده است.


این درحالی بود که مادر پسر جوان گفت: «آقای قاضی باور کنید پسرم اصلاً دوستی ندارد که بخواهد او را بکشد. او تنها با سه نفر از هم دانشگاهی‌هایش ارتباط دارد که همه آنها هم حال خوبی دارند.


درباره پنجشنبه‌ای که می‌گوید مرتکب جنایت شده ما خانه بودیم و او گفت می‌خواهد به سر مزار پسر خواهرم برود.

 

پسر خواهرم به خاطر مشکلات روحی شدید حدود 40 روز قبل دست به خودکشی زد و چند روز قبل هم مراسم چهلمش برگزار شد. حتی وقتی گفت می‌خواهد به بهشت زهرا برود با او هیچ مخالفتی نکردیم.


اما وقتی برگشت متوجه شدیم گوشی تلفن 3 میلیون تومانی‌اش را به جای کرایه به راننده آژانس داده است. بابک هیچ سابقه بیماری نداشت ولی سه روز است که حالات و رفتارش تغییر کرده و وضعیت‌اش به قدری نگران‌کننده شده بود که او را به بیمارستان بردیم.

 

اما بیمارستان گفتند که جا ندارند و برای اول مهر به ما وقت دادند تا بابک را بستری کنند.


ولی باورکنید از زمانی که یک فیلم دید و این اتفاق برای بچه خواهرم رخ داد روحیه‌اش تغییر کرد و مریض شد.»


در ادامه تحقیقات و باتوجه به نظریه پزشکی قانونی که پسر جوان دچار اختلال شدید روانی است، بازپرس جنایی دستور بستری پسر جوان در بیمارستان روانی را صادر کرد.

ایران

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top