|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 820277
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۰
عاملان قتل «بنیتا» در دادگاه کیفری
عاملان مرگ «بنیتا» دختر 8 ماهه تهرانی، صبح دیروز پس از انتقال به دادسرای جنایی تهران و تعیین وکلایشان، با دستور سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران تا تعیین زمان رسیدگی به زندان رجایی شهر انتقال یافتند.
بنیتا عاملان قتل «بنیتا» در دادگاه کیفری
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، قاضی افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران با اشاره به انتخاب وکلای تعیینی متهمان گفت: بدین‌ ترتیب رسیدگی به این پرونده بزودی و در اولویت رسیدگی شعبه نهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محمد رضا محمدی کشکولی و قاضی ابراهیم عباسی -مستشار دادگاه- آغازخواهد شد.


کشکولی، قاضی پرونده نیز درباره زمان برگزاری محاکمه گفت: طی چند روز آینده زمان رسیدگی به این پرونده مشخص می‌شود و با توجه به حساسیتی که وجود دارد در اولویت رسیدگی‌ها قرار خواهد داشت.

 

29 تیر امسال دو مرد معتاد که برای خرید مواد به منطقه مشیریه رفته بودند با دیدن پراید روشنی در مقابل یک خانه وسوسه شده و آن را سرقت کردند. این دو متهم که با فریادها و تقلای زن و مرد جوان متوجه حضور کودک خردسالی در صندلی عقب شده بودند، به خارج شهر رفته و یک ساعت و 30 دقیقه پس از این سرقت خودرو و کودک را در منطقه مامازن پاکدشت، در مقابل یک ابزارفروشی رها و خودرو را ترک کردند. 6 روز بعد وقتی متهمان دستگیر شدند و خودروی سرقتی پیدا شد، جسد دختر خردسال که از شدت گرما و گرسنگی جانباخته و متلاشی شده بود نیز پیدا شد.

ایران

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top