|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 820360
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۲
اسپوتنیک؛
وعده ولیعهد عربستان به مقتدی صدر
من هنگام دیدار با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان امیدهای فراوانی یافتم، او می خواهد که یمن، بحرین و عراق را صلح فرا بگیرد و رویکردهای جدیدی در عربستان وجود دارد، وی همچنین به من اطلاع داد که جنگ در یمن، سوریه و تمامی منطقه خاتمه می یابد.
ولیعهد عربستان وعده ولیعهد عربستان به مقتدی صدر
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، خبرگزاری اسپوتنیک در گزارشی نوشت: مقتدی صدر در مصاحبه ای با روزنامه الشرق الاوسط بیان داشت: واقعیت این است که آنچه در یمن برای من اهمیت دارد، وضعیت انسانی در این کشور است، به ویژه با شیوع فقر و بیماری‌ها و همه این‌ها به دلیل تندروی‌ها است.


وی در این خصوص ادامه داد: اگر ما کوتاه می‌آمدیم و کمی خردمندانه و عاقلانه برخورد می‌کردیم، اوضاع در یمن و دیگر کشورها به اینجا ختم نمی شد.
مقتدی صدر تاکید کرد: من هنگام دیدار با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان امیدهای فراوانی یافتم، او می خواهد که یمن، بحرین و عراق را صلح فرا بگیرد و رویکردهای جدیدی در عربستان وجود دارد، وی همچنین به من اطلاع داد که جنگ در یمن، سوریه و تمامی منطقه خاتمه می یابد.


وی همچنین خاطر نشان کرد: عربستان قدرت خود را ثابت کرده است و در حال حاضر می‌خواهد قدرت خود را برای برقراری صلح ثابت کند و من بسیار خوش‌بین هستم و با این رویکرد، هیچ طرفی در یمن حق ندارد که اگر خواهان نجات وطن خود است، تندرو باقی بماند.

 

501

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top