|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 820398
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰
سرنوشت نامعلوم آدم‌ ربایانی که ربوده شدند
دو نفر از چهار مرد آدم‌ربایی که متهم به ربایش دو برادر شده ‌بودند، قرار بود روز گذشته محاکمه شوند؛ اما مشخص شد آنها خودشان ربوده ‌شده‌اند.
آدم ربایی سرنوشت نامعلوم آدم‌ ربایانی که ربوده شدند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دو نفر از چهار مرد آدم‌ربایی که متهم به ربایش دو برادر شده ‌بودند، قرار بود روز گذشته محاکمه شوند؛ اما مشخص شد آنها خودشان ربوده ‌شده‌اند.

 

 یک سال قبل، جوانی به مأموران پلیس خبر داد دو نفر از اقوامش از سوی چند مرد آدم‌ربا دزدیده ‌شده‌اند. او به مأموران گفت: ساعاتی قبل پیامکی از تلفن همراه یکی از اقوامم به نام کریم برایم آمد که در آن نوشته ‌بود کریم و عباس - که هر دو برادر هستند- دزدیده ‌شده‌اند و آدم‌ربایان برای آزادی آنها از من درخواست پول کردند.

 

من هم بلافاصله موضوع را به مأموران گزارش دادم. با توجه به شکایت مطرح‌شده، مأموران تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند از طریق پیامک ارسالی، محلی را که آدم‌ربایان قرار داشتند، شناسایی کنند و علاوه بر آزادکردن ‌ربوده‌شدگان، چهار متهمی که مرتکب آدم‌ربایی شده‌ بودند را نیز بازداشت کردند.

 

آدم‌ربایان ضمن اعتراف به جرم خود، گفتند: ما می‌خواستیم کمی پول به دست بیاوریم و از آنجایی که دو برادر افغانستانی بودند و ما می‌دانستیم آنها برای کار به ایران آمده‌اند و پول دارند، تصمیم به این کار گرفتیم. با توجه به مدارک موجود، کیفرخواستی علیه متهمان صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. روز گذشته متهمان پای میز محاکمه رفتند و در شعبه چهار دادگاه کیفری استان تهران، به ریاست قاضی عبداللهی، محاکمه شدند. زمانی که جلسه رسیدگی آغاز شد، دو نفر از متهمان حضور نداشتند.

 

قاضی از دو متهم حاضر خواست تا درباره اینکه چرا همدستانشان نیستند، توضیح دهند. یکی از آنها گفت: دو نفر دیگر ٤٠ روز پیش با قرار وثیقه آزاد شده‌اند و بیرون از زندان بودند تا اینکه شنیدیم چند روز پیش به دست چند مرد افغانستانی دیگر ربوده‌ شده‌اند و اقوام آنها دنبال این هستند که بتوانند پولی را که آدم‌ربایان خواسته‌اند، جور کنند. مرد متهم گفت: تاجایی‌که من می‌دانم، خانواده دو افغانستانی ربوده‌شده به ما گفته‌اند موضوع را به پلیس هم گزارش دادند؛ اما هنوز ردی از آنها به دست نیامده ‌است.

 

با توجه به آنچه متهمان گفتند، جلسه رسیدگی به این پرونده تجدید شد و قضات ادامه رسیدگی را منوط به مشخص‌شدن تکلیف دو متهم دیگر کردند.

شرق

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top