|
پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ الخميس ١٧ ربيع الثاني ١٤٤٢ Thursday, December 3, 2020
کد خبر: 820462
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۲۷
دولت دوازدهم باید در جهت استحکام وحدت داخلی تلاش کند
نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان و از موافقان کلیات کابینه دوازدهم اظهار داشت: توجه به اشتغال پایدار جوانان و فارغ‌التحصیلان باید از اهم عناوین و برنامه‌های دولت دوازدهم باشد تا جوانان به زندگی‌امیدوارتر شوند.
نبی هزار جریبی دولت دوازدهم باید در جهت استحکام وحدت داخلی تلاش کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات کابینه دوازدهم در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: دولت دوازدهم باید در جهت استحکام اتحاد داخلی کوشا باشد. آقای روحانی با رای قاطع مردم و تنفیذ حکم توسط رهبر انقلاب، رئیس‌جمهور تمام آحاد ایران اسلامی است و هدف دولت دوازدهم باید فقط خدمت خالصانه به مردم باشد.
 

وی افزود: متاسفانه دولت در بحث صنایع تبدیلی و حمایت از تولید ملی موفق نبود، ضمن آنکه جلوگیری از قاچاق کالا و مبارزه با مافیای اقتصادی یکی از خواسته‌های اساسی نمایندگان مجلس است.
 

نماینده مردم گرگان در مجلس ادامه داد: توجه به اشتغال پایدار جوانان و فارغ‌التحصیلان باید از اهم عناوین و برنامه‌های دولت دوازدهم باشد تا جوانان به زندگی‌امیدوارتر شوند.
 

هزارجریبی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از موارد مورد توجه دولت دوازدهم می‌بایست توجه به قومیت‌ها و اقوامی باشد که برای بقای نظام شهید داده‌اند و در جهت ایجاد توازن و عدالت در تمام نقاط کشور به خصوص مناطق حاشیه‌ای که فقر در آنها بیداد می‌کند، تلاش کرد.
 

وی ضمن تقدیر از تیم دیپلماسی و سیاست خارجی دولت یازدهم، تصریح کرد: در حوزه امنیت ملی تلاش‌های خوبی داشتیم و جوانان نخبه ما توانستند در توسعه صنعت موشکی اقدامات موثری داشته باشند.
 

نماینده مردم گرگان در مجلس  با اشاره به مشکلات حوزه علم و فناوری، عنوان کرد: در خیلی از ارگان‌های دولتی نیروهایی داریم که در جایگاه تخصصی خود حضور ندارند و امیدواریم از این به بعد جذب نیرو براساس شرایط و ضوابط باشد.
 

هزارجریبی در پایان درباره مشکلات زیست محیطی، گفت: محیط زیست امانتی است به دست ما که باید آن را به نسل‌های آینده بدهیم، اما برداشت بی‌رویه از جنگل‌ها فجایعی را به بار آورده که سیل اخیر استان گلستان یک نمونه از آن است.


 تسنیم

 

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top