|
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١١ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, November 27, 2020
کد خبر: 820497
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۸
امیرحسین صادقی؛
حاتمی با نامردی به من حمله‌ور شد/ می‌خواستم به 110زنگ بزنم/ محروم شوم به AFC و FIFA شکایت می‌کنم
مدافع با تجربه پیکان از درگیری هفته پیش با مهاجم تراکتورسازی در هتل المپیک و محرومیتش می‌گوید.
امیرحسین صادقی_فرزاد حاتمی حاتمی با نامردی به من حمله‌ور شد/ می‌خواستم به 110زنگ بزنم/ محروم شوم به AFC و FIFA شکایت می‌کنم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، خبری که هفته گذشته و چند ساعت پیش از شروع دیدارهای هفته سوم در روز جمعه در مورد درگیری امیرحسین صادقی و فرزاد حاتمی در هتل المپیک منتشر شد حسابی در میان رسانه‌های ورزشی و مخاطبین فوتبال سرو صدا کرد و با واکنش سریع کمیته اخلاق و مسئولان ذیربط مواجه شد به طوری که پیش از رسیدگی کامل و صدور حکم قطعی در مورد این دو نفر، قرار موقت محرومیت صادر شد و این دو بازیکن در هفته چهارم از حضور در ترکیب تیم‌هایشان محروم هستند.

 

اما در مورد علت شکل‌گیری این درگیری و اتفاقات پیرامون آن اخبار ضد و نقیضی منتشر شده است و هر کدام از این دو بازیکن به نوعی مقصر شناخته شده‌اند ولی سکوت آنها و عدم تن دادن به مصاحبه در این خصوص این حواشی را بیشتر کرد تا اینکه یکی از طرفین ماجرا در نهایت سکوت خود را شکست و در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا روایت خودش را از آن روز و آن درگیری بیان کرد.

 

امیرحسین صادقی در خصوص اتفاقاتی که در هتل المپیک رخ داد اظهار داشت: من با چند نفر از بازیکنان تراکتورسازی رفاقت دیرینه دارم و در هتل المپیک مشغول خوش و بش با آنها بودم و وقتی به انتهای میز رسیدم با محمد نوری مشغول صحبت شدم که نزدیک میز آن آقا بود و برایش خیلی زور داشت که من با بازیکنان آنها صحبت می‌کنم.

 

وی افزود: ظاهراً یک کینه از من در دل او وجود داشت و خودش هم گفت که منتظر بود یکجا این موضوع را سر من خالی کند و به من حمله ور شد و با مشت و لگد و پرت کردن وسیله به سمت من عصبانیتش را خالی کرد. من اصلاً رو در روی او نبودم و با نامردی ناغافل به من حمله‌ور شد و حاضران در صحنه شاهد موضوع بودند که می‌توانید از آنها سوال کنید.

 

مدافع با تجربه پیکان در ادامه یادآور شد: همه کسانی که با من برخورد داشتند اخلاق من را می‌دانند، شاید در زمین بازیکن جدی و خشنی به نظر بیایم ولی بیرون زمین شخصیت متفاوتی دارم و در طول این سال‌ها هیچ حاشیه و درگیری از من دیده نشده است و در این مورد هم درگیری وجود نداشت و آن آقا به من حمله ور شد و من فقط کتک خوردم و در درگیری حضور نداشتم. من نه اهل دعوا هستم و نه جنگ و همانطور که گفتم داخل زمین شاید از هیچ چیز کوتاه نیایم اما بیرون زمین همه چیز متفاوت است. 

 

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود حاتمی با چاقو به او حمله کرده است گفت: نه، اینطور هم که می‌گویند نبود. چاقو نه از این کاردهای کُند داخل رستوران‌ها و البته نامردی او این بود که از پشت حمله کرد و من اصلا متوجه نشدم که چه شد و بعد از ضربه‌اش گیج شدم. 

 

صادقی در ادامه گفت: من رعایت حرمت فوتبال و شرایط تراکتورسازی را کردم وگرنه قصد داشتم همانجا به 110 زنگ بزنم تا او را بازداشت کنند. مسئولین باشگاه آنها هم همه چیز را می‌دانند و پیش من آمدند و گفتند بزرگتری کن و اجازه نده شرایط از این بدتر شود و آقای جلالی هم با من صحبت کرد تا کار بالا نگیرد. اگر می‌خواستم می‌توانستم پای پلیس 110 را وسط بکشم.

 

وی در مورد حکم محرومیتش هم عنوان کرد: حکم محرومیتی برای من نیامده است و اعلام کرده‌اند موقتاً نمی‌توانیم بازی کنیم. قرار است به زودی حکمم صادر شود. من به کمیته اخلاق رفتم و همه چیز را آنجا توضیح دادم. با عقل جور در نمی‌آید هم من محروم شوم و هم آن شخص. اینکه من هم چوب بخورم و هم فحش و بعدش محروم شوم از آن حرفهاست. اگر چنین حکمی صادر شود شک نکنید شخصا به AFC و FIFA شکایت می‌کنم و می‌گویم که هم کتک خورده‌ام و هم محروم شده‌ام. مطمئنا صدور چنین حکمی یعنی اینکه اگر شما دعوای‌تان شد خودتان هم کتک‌کاری کنید چون بعدش جریمه آن گریبان هر دو طرف را می‌گیرد و این راهش نیست. 

 

ایلنا

450

مشاهده نظرات

یک طرفه بقاضی رفته هر دو باید محروم شوند

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top