خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ الخميس ٢٧ جمادى الأولى ١٤٤١ Thursday, January 23, 2020
کد خبر: 825142
نظرات: 7
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۶/۷ - ۰۷:۰۰
عامل تجاوز به 40 زن و دختر محاکمه شد / تکمیلی
تبهکاری که تحت عنوان جعلی «پستچی» با ورود به مجتمع‌های آپارتمانی در تهران به 40 زن و دختر جوان تجاوز کرده است در شعبه 28 دادگاه انقلاب محاکمه شد و قرار است حکم دادگاه بزودی درباره این شیطان صفت اعلام شود.
هتک حرمت1
تجاوز1 عامل تجاوز به 40 زن و دختر محاکمه شد / تکمیلی
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

   به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، تبهکاری که تحت عنوان جعلی «پستچی» با ورود به مجتمع‌های آپارتمانی در تهران به 40 زن و دختر جوان تجاوز کرده است در شعبه 28 دادگاه انقلاب محاکمه شد و قرار است حکم دادگاه بزودی درباره این شیطان صفت اعلام شود.

 
این جانی سواربر موتورسیکلتش به ساختمان‌های مسکونی می‌رفت و پس از به صدا درآوردن زنگ آپارتمان‌ها، زن‌ها یا دختران جوان را به بهانه تحویل بسته پستی به درون آسانسوریا آپارتمان‌هایشان می‌کشاند و وحشیانه به طعمه‌هایش تعرض می‌کرد.


 پرونده این تبهکار سال 91 وپس از طرح شکایت 40 زن و دختر که مورد تعرض قرار گرفته بودند به دادسرای ناحیه 21 تهران ارجاع شد که پس از اعتراف متهم به هر 40 مورد تجاوز کیفرخواست به اتهام فساد فی الارض علیه او صادر شد. اما قضات شعبه 71 دادگاه کیفری یک استان تهران با صدور قرار عدم صلاحیت اعلام کردند به خاطر اینکه جرایم مرد جوان فساد فی الارض تشخیص داده شده است باید پرونده در دادگاه انقلاب مورد رسیدگی قرار گیرد. بدین‌ترتیب پرونده به شعبه 15 دادگاه انقلاب ارجاع شد که این دادگاه به ریاست قاضی صلواتی برای محاکمه متهم تشکیل جلسه داد و براساس قانون مجازات اسلامی، او را مفسد فی الارض تشخیص داد و به اعدام در حضور مردم محکوم کرد.


با اعتراض متهم به حکم صادره، پرونده به دیوانعالی کشوررفت و دادرسان، درباره مواردی ازتحقیق نقض گرفته  و پرونده را برای محاکمه مجدد متهم به شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارجاع کردند. سرانجام محاکمه متهم در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد وقراراست حکم بزودی صادرشود.

آغاز ماجرا
نخستین شکایت ازاین پستچی قلابی اول تیر سال 91 از طرف زن جوانی مطرح شد. این بانوی خانه دار پس ازحضوردر اداره آگاهی تهران گفت: در خانه تنها بودم که زنگ زده شد. ازآن سوی خط صدای جوانی را شنیدم که خود را مأمور پست معرفی کرد وگفت که یک پاکت پستی برایمان آورده است. برای تحویل گرفتن بسته پستی وارد آسانسور شدم اما وقتی داخل پارکینگ خواستم از آسانسور بیرون بیایم مرد جوان راه را بر من بست و با چاقو تهدیدم کرد و در نهایت پس از سرقت گردنبند و مجروح کردن گردنم بسرعت از مجتمع بیرون رفت و سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت مشکی فرار کرد.


طی روزهای بعد نیز شکایت‌های دیگری از سوی زنان و دختران جوان به اداره آگاهی رسید که اعلام کرده بودند پستچی قلابی آنها را در آسانسور  یا داخل آپارتمان‌هایشان غافلگیر کرده و پس از آزار و اذیت‌شان با یک موتورسیکلت گریخته است.


پس از طرح شکایت از سوی 40 زن و دختر جوان جست‌و‌جوها برای دستگیری این «جانی آسانسور» ادامه یافت تا اینکه وی در یکی از روستاهای شهر صومعه سرای استان گیلان شناسایی شد و کارآگاهان جنایی ساعت 22 روز نوزدهم دی سال 92 او را در جریان یک درگیری دستگیر کردند که مرد تبهکار در بازجویی به هر 40 مورد تجاوز اقرار کرد.


این پستچی قلابی که به «جانی آسانسور» معروف شده به مأموران گفت: «من شیشه مصرف می‌کردم و به همین دلیل چیزی از جزئیات تعرض‌ها به یاد نمی‌آورم و هر چند روز یکبار که آثار شیشه از بین می‌رفت همه چیز به یادم می‌آمد. من تجاوزها را وقتی انجام می‌دادم که شیشه مصرف می‌کردم. اما حالا پشیمانم.»

ایران

110

کلیدواژه ها:
زن  |  عامل  |  محاکمه  |  دختر  |  تجاوز  | 
مشاهده نظرات

حالا تکلیف دخترهای که..

پاسخ

۰

۰

زشته

پاسخ

۱

۰

عجب

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top