|
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ الجمعة ١٧ ذو الحجّة ١٤٤١ Friday, August 7, 2020
کد خبر: 826555
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۰
مسئول حادثه واژگونی اتوبوس داراب کیست؟
رئیس پلیس راه‌های شمالی استان فارس با اشاره به مشاهده فیلم لحظه حادثه واژگونی اتوبوس داراب گفت: راننده در حین رانندگی خواب‌آلود بوده و سبب شده که این حادثه رخ دهد.
اتوبوس مسئول حادثه واژگونی اتوبوس داراب کیست؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ احمد احمدی، با بیان اینکه مهم‌ترین علت حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان خواب آلودگی راننده گزارش شده است اظهار داشت: از طریق سامانه پایش هوشمند تردد به نام سپه تن فیلم ویدیوئی حادثه را مشاهده کردیم که مشخص شد راننده در حین رانندگی خواب آلود بوده و سبب شده این حادثه رخ دهد.

 

رئیس پلیس راه‌های شمالی استان فارس با اشاره به مشاهده فیلم لحظه حادثه واژگونی اتوبوس داراب گفت: راننده در حین رانندگی خواب‌آلود بوده و سبب شده که این حادثه رخ دهد.

سرهنگ احمد احمدی، با بیان اینکه مهم‌ترین علت حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان خواب آلودگی راننده گزارش شده است اظهار داشت: از طریق سامانه پایش هوشمند تردد به نام سپه تن فیلم ویدیوئی حادثه را مشاهده کردیم که مشخص شد راننده در حین رانندگی خواب آلود بوده و سبب شده این حادثه رخ دهد.

وی  افزود: با توجه به فیلم موجود و شواهد در صحنه تصادف کارشناسان علت اصلی حادثه را قصور راننده در حین رانندگی گزارش کرده‌اند.

احمدی در پاسخ به اینکه آیا خودرو از کارت فنی برخوردار بوده یا خیر گفت: با توجه به اینکه این اتوبوس در حین واژگونی چندین متر از ناحیه سمت راست بر روی آسفالت کشیده شده و در حین انتقال تنها یکی از چرخ‌های این خودرو ترکیده بود بیانگر آن است که این خودرو از صلاحیت کامل برخوردار بوده است.

این مسئول اتوبوس حادثه دیده را متعلق به یکی از تعاونی‌های بندرعباس اعلام کرد و گفت: این اتوبوس از مبدا استان هرمزگان به مقصد شیراز در حین تردد بوده که در ساعت 3:58 دقیقه بامداد روز جمعه در 50 کیلومتری داراب در منطقه قلعه بیابان واژگون می‌شود.

رئیس پلیس راه‌های شمال استان فارس با اشاره به پهناور بودن استان فارس بیان کرد: از شمال تا جنوب استان فارس 800کیلومتر و از غرب تا شرق این استان 500کیلومتر مسافت دارد و  اغلب جاده‌ها دوطرفه است برهمین اساس رانندگانی که قصد عبور از این استان را دارند باید با برنامه‌ریزی زمانی از این استان عبور کنند تا در صورت خستگی سفر بتوانند در محل مناسب استراحت داشته باشند.

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top