|
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ الأحد ١٤ ذو القعدة ١٤٤١ Sunday, July 5, 2020
کد خبر: 827638
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۲:۰۷
محتشمی:
عده‌ای از اصلاح‌طلبان همواره در تفکر عبور از روحانی هستند
دبیرکل حزب آزادی گفت: عده‌ای از اصلاح‌طلبان همواره در تفکر عبور از روحانی هستند و عده‌ای دیگر همچنان به حمایت نیم‌خیز از او ادامه داده و معتقدند به محض انحراف روحانی از ادبیات اصلاح‌طلبی باید از حمایت وی دست کشید.
محتشمی عده‌ای از اصلاح‌طلبان همواره در تفکر عبور از روحانی هستند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دبیرکل حزب آزادی گفت: عده‌ای از اصلاح‌طلبان همواره در تفکر عبور از روحانی هستند و عده‌ای دیگر همچنان به حمایت نیم‌خیز از او ادامه داده و معتقدند به محض انحراف روحانی از ادبیات اصلاح‌طلبی باید از حمایت وی دست کشید.

 

مجید محتشمی دبیرکل حزب آزادی با اشاره به سه رویکرد اصلی دولت دوازدهم مبنی بر حق آزادی، امنیت و رفاه گفت: حسن روحانی شخصا درک درستی از مسائل اجتماعی دارد و در زمینه احقاق حقوق وعده داده شده صادق است اما کابینه و وزیران انتخابی اش پاشنه آشیل دولت وی هستند.
 

محتشمی ضمن اشاره به مورد قبول بودن سیاست های دولت در عرصه خارجی و برآورده کردن بعضی از مطالبات مردمی در این حیطه، در خصوص سیاست داخلی دولت ادامه داد: تعدادی از وزرای دولت یازدهم و دولت فعلی در حد و اندازه های همراهی روحانی نبوده و توان عملی کردن وعده های داده شده را ندارند. به عنوان مثال در زمینه ی بهداشت و موضوع بیمه سلامت به عنوان نقطه قوت دولت، با کندی سرعت عمل در جهت تحقق اهداف آن مواجهیم و در این زمینه نمی توان در پایان دولت دوازدهم منتظر موفقیت کابینه حسن روحانی بود.
 

 

دبیر کل حزب آزادی با اشاره به لزوم ایجاد یک هیات مشاور متشکل از اصلاح طلبان معتدل و برخی اصولگرایان، گفت: کابینه معرفی شده توسط حسن روحانی مورد قبول اصلاح طلبان نیست و به نظر من تنها راهی که روحانی می تواند این نقص را با آن جبران کند، ایجاد یک هیات مشاور متشکل از اصلاح طلبان است.

 

محتشمی با تاکید بر اینکه اصلاحات تا پایان کار دولت دوازدهم از روحانی حمایت خواهد کرد، ادامه داد: روحانی علی رغم اینکه خیلی دیر وارد ادبیات اصلاح طلبی شد اما با این وجود وی مورد قبول جامعه و جریان اصلاحات است.

 

دبیرکل حزب آزادی در پایان با اشاره به برخی نارضایتی های اصلاح طلبان از روحانی، گفت: اصلاح طلبان از ابتدا مواضع متفاوتی در برابر روحانی اتخاذ کردند؛ عده ای همواره در تفکر عبور از روحانی هستند و عده ای دیگر همچنان به حمایت نیم خیز از او ادامه داده و معتقدند به محض انحراف روحانی از ادبیات اصلاح طلبی باید از حمایت وی دست کشید.

 

آنا

202

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top