خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ الأربعاء ٣ جمادى الثانية ١٤٤١ Wednesday, January 29, 2020
کد خبر: 832444
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۳ - ۱۸:۲۰
بی انصافی آشکار در حق استقلال / برانکو را برای پرسپولیس آوردند مظلومی را برای استقلال!
هواداران استقلال می گویند پرسپولیس در سه فصل گذشته تحت هدایت یک مربی خارجی احیا شده و استقلال نیز باید در چنین وضعیتی قرار بگیرد.
پرویز مظلومی برانکو ایوانکوویچ بی انصافی آشکار در حق استقلال / برانکو را برای پرسپولیس آوردند مظلومی را برای استقلال!
به این مطلب امتیاز دهید
78.6% 21.4% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، مطالبه هواداران استقلال به حق است چرا که پرسپولیس و استقلال وضعیت مشابهی به لحاظ مالکیت و مدیریت دارند و هر دو زیر نظر وزارت ورزش و جوانان اداره می شوند در نتیجه باید از شرایط برابری برخوردار باشند. اما در سه فصل گذشته مشخص شد شرایط برابری برای این دو تیم در نظر گرفته نشده است. چطور می شود برای یکی از دو باشگاه رایزنی های صورت گرفته برای جذب مربی در سطح برانکو ایوانکوویچ انجام بگیرد و در باشگاه رقیب پرویز مظلومی در راس کار قرار بگیرد. 

 

در لیگ پانزدهم پرسپولیس فصل را با برانکو استارت زد و استقلال با پرویز مظلومی. فاصله میان دو باشگاه از همین جا استارت خورده است. نکته مهم درباره برانکو فقط خارجی بودن او نیست. برانکو ایوانکوویچ سال هادر فوتبال ایران حضور داشت و سرمربی تیم ملی در جام جهانی 2006 بود او بیش از هر مربی خارجی نسبت به فوتبال ایران و بازیکنانش شناخت دارد و درکنار علم روزی که دارد به خوبی با رفتار ها و خلق و خوی بازیکنانی ایرانی آشناست. وقتی این ویژگی ها را درباره برانکو کنار هم قرار دهیم مشخص می شود بهترین گزینه ممکن و بهترین مربی خارجی که برای یک تیم ایرانی می شد انتخاب کرد برای پرسپولیس انتخاب شد و در مقابل برای استقلال تیمی که باید به صورت یکسان از امکانات پرسپولیس برخوردار باشد یک مربی ارزان قیمت ایرانی انتخاب شد که بارها در این تیم مربیگری کرده بود و حضورش در استقلال مشخصا اتفاق تازه ای در این باشگاه نبود.

 

مدیران ورزش ما با آوردن برانکو در پرسپولیس در این تیم تحول ایجاد کردند و فوتبال پرسپولیس را به لحاظ فنی احیا کردند. در مقابل اما برای استقلال هیچ کاری نکردند. هیچ تصمیمی که نشانه ایجاد تحولی بزرگ برای این باشگاه باشد اجرا نشد. امروز وضعیت استقلال به بحرانی سخت رسیده که تصمیم گرفته شد برای استقلال مربی خارجی بیاورند. در حالی که استقلال همین حالا در هفته های آغازین لیگ هفدهم از جمع مدعیان لیگ خارجگرفته است.

 

این روزها نام چند گزینه به عنوان مربی خارجی برای استقلال مطرح شدند اما هر کدام از آنها حتی بهترین گزینه هم راهی استقلال شود تفاوتی مهم با مربی برای پرسپولیس انتخاب شد دارند. مربی خارجی که به استقلال می آید باید به شناخت لازم از استقلال برسد و زمانی قابل توجه از این فصل به این موضوع اختصاص پیدا می کند. اگر مدت ها پیش یک مربی خارجی در راس کار در استقلال قرار می دادند حالا هم به شناخت لازم از استقلال رسیده بود و از طرفی انصاف هم در حق این باشگاه و هوادارانش رعایت شده بود.

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top