|
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ السبت ١٥ رجب ١٤٤٢ Saturday, February 27, 2021
کد خبر: 834421
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۰
پایان تلخ اعتماد به پسر غریبه
سه پسر جوان، دختر دانشجو را به خانه خود کشاندند و نقشه سیاه‌شان را عملی کردند. آنها با حکم دادگاه به تبعید و شلاق محکوم شدند.
دختر فراری
هتک حرمت!
تجاوز1 پایان تلخ اعتماد به پسر غریبه
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،  دهم آبان 95 دختری دانشجو به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «عصر امروز از دانشگاه به خانه برگشته بودم، اما چون کلید نداشتم مجبور شدم روی پله‌ها بنشینم تا مادرم از سر کار برگردد. همان موقع پسری جوان با موتور به سمتم آمد و پیشنهاد کمک داد.

 

پس از دقایقی گفت تا مادرت بیاید می‌توانیم به کافی شاپی در همان نزدیکی برویم. من هم پذیرفتم و سوار موتورش شدم. سعید مرا به جاده کن برد و از من خواست به خانه دوستش برویم تا ماشین مدل بالای او را قرض بگیرد، اما وقتی به آنجا رسیدیم، دو پسر دیگر هم در خانه بودند. آنها همراه سعید به سمتم حمله‌ور شدند و پس از بستن دست و پایم مرا مورد آزار قرار دادند. بعد هم تهدیدم کردند اگر به کسی حرفی بزنم، آبرویم را در محله می‌برند. آن شب به خانه برگشتم و همه چیز را به مادرم گفتم.»

 

با ثبت این شکایت، هر سه پسر جوان دستگیر شدند در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

 

در جلسه دادگاه، شاکی درخواست مجازات کرد و سپس سعید گفت: «آن روز شاکی با پای خودش به خانه ما آمد و هیچ آزار و اذیتی هم در کار نبود.»

 

دو متهم دیگر اما تجاوز را پذیرفتند و اظهار پشیمانی کردند. در پایان، قضات وارد شور شدند و سعید را به دو سال تبعید در نیکشهر و 99 ضربه شلاق و دو متهم دیگر را هم هر کدام به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

جام جم

110

کلیدواژه ها:
تلخ  |  قضات  |  پایان  |  پشیمانی  |  اعتماد  | 
مشاهده نظرات

اعدام کمترین حکم بودبرای هرسه

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top