|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 834601
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۸
پورابراهیمی؛
معاندان از مواضع محکم رئیس دستگاه قضا عصبانی هستند
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اتهامات و دروغ‌پراکنی‌ها علیه رئیس قوه قضاییه نشان از عصبانیت دشمنان نسبت به مواضع محکم ایشان در حفظ و صیانت از انقلاب و رهبری دارد.
محمدرضا پور ابراهیمی  معاندان از مواضع محکم رئیس دستگاه قضا عصبانی هستند
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اتهامات کذب علیه منسوبان آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا، اظهار داشت: یکی از اقدامات و ترفندهایی که دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون در نظام جمهوری اسلامی به کار می‌گیرند، ترور فیزیکی و شخصیتی است.

وی افزود: معاندان در هر دو بخش (ترور فیزیکی و شخصیتی) هم اقدام کردند و فعالیت داشتند و همواره برخی را به شهادت رساندند و در تخریب شخصیتی برخی دیگر نیز اقدام کردند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد: در شرایط کنونی کشور هم قاعدتا این مسیر و اقدام دشمن متوقف نشده و استمرار دارد و هر زمانی هم روش‌های متفاوتی به خود می‌گیرد، اما کلیت موضوع در همین دو حالت وجود داشته و اکنون هم وجود دارد.

پورابراهیمی ادامه داد: یکی از مواردی هم اکنون شاهد آن هستیم موارد کذب و مباحثی است که نسبت به آیت‌الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه مطرح می‌کنند.

وی برهمین اساس اضافه کرد: این مسئله نشان از عصبانیت دشمنان نسبت به مواضع محکم آیت‌الله آملی لاریجانی در حفظ و صیانت از انقلاب و رهبری، دارد.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: عموما آنچه که اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد دشمنان عصبانی هستند و نسبت به تخریب این شخصیت (رئیس قوه قضاییه) اقدام می‌کنند که این نشان از ضعف و استیصال آنان دارد تا فضایی فراهم شود تا نیات و مقاصد شوم خود را عملی کنند.

پورابراهیمی در ادامه همین مطلب تاکید کرد که البته خوشبختانه مردم ما بسیار هشیار هستند و با دقت این موارد را رصد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی ما باید با کسانی که نسبت تخریب نیروهای انقلاب اقدام می‌کنند؛ با قاطعیت و جدیت برخورد کنند، گفت: همه ارکان انقلاب -در هر سه قوه- ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و هر گونه تخریبی که نسبت به مسئولان ارشد کشور صورت گیرد برای ما حکم واحد دارد و ما آن را برخورد با نظام می‌دانیم .

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در مواردی هم که نیازمند پاسخ‌گویی باشد، مسئولان مربوطه باید پاسخگو باشند، تصریح کرد: آنچه در مورد رئیس قوه قضاییه وجود دارد مشخص است که یک عناد و دشمنی در میان است چرا که ایشان مواضع اصولی و صیانت از مبانی انقلاب اسلامی را همواره پیش می‌گرفته است.

 

فارس

506

مشاهده نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top