|
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ السبت ٩ جمادى الثانية ١٤٤٢ Saturday, January 23, 2021
کد خبر: 834603
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۰
حاجی بابایی؛
بانک مرکزی باید در اسرع وقت پاسخگو باشد
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: کاسپین و آرمان زخمی بر دل سپرده گذاران، که مرحم گذار ندارد، بانک مرکزی در اسرع وقت پاسخگو باشد.
حاجی بابایی  بانک مرکزی باید در اسرع وقت پاسخگو باشد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در کانال تلگرامی خود با اشاره به اعتماد مردم به موسسات مالی با توجه به نظارت بانک مرکزی گفت: کاسپین و آرمان زخمی بر دل سپرده گذاران، که مرحم گذار ندارد. بانک مرکزی باید پاسخگو باشد.

وی افزود: تعدادی از هموطنان با اعتمادی که به بانک مرکزی داشته اند در این موسسات سرمایه گذاری کرده اند و در حال حاضر هستی خود را از دست رفته می‌یابند.

حاجی بابایی ادامه داد: بانک مرکزی باید بر نحوه همکاری بانکها در حل مشکلات مردم، ایجاد زمینه های کارآفرینی و اشتغال و تولید نظارت داشته باشد و با تدوین قوانین مناسب همراستا با برنامه ششم توسعه کشور در حل معضل بیکاری که در حال حاضر بزرگترین اولویت کشور است گام بردارد.

حاجی بابایی تاکید کرد: سپرده گذاران این موسسات علاوه بر این که از انسداد حسابهایشان و عواقب ناشی از عدم گردش سرمایه حاصل می شود متضرر می شوند، فشار روانی حاصل از سرگردانی شهروندان هزینه هایی است که به جامعه تحمیل می شود.

وی تصریح کرد: در دیدار مردادماه با رئیس جمهور نیز یکی از محورهای گفتگو ساماندهی این موسسات بود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: بخاطر اهمیت موضوع در هفته جاری نیز در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس که با حضور نوبخت تشکیل شد، به این موضوع تاکید شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بی توجهی به مردم و هزینه ای که ‌نظام بابت آن پرداخت می کند، تاوان ندانم کاری کسانی که باید با اقتدار از مردم دفاع کنند.

وی اظهار امیدواری کرد: ای کاش کسانی که باید تصمیم بگیرند، خود دچار چنین معضلی بودند تا درک بهتری از موقعیت داشتند.

 

 

فارس

506

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top