|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 834976
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۸:۳۰
افشای مرگ پسربچه در پزشکی قانونی
به‌دنبال اعلام نظریه پزشکی قانونی درباره علت مرگ پسرک دو ساله که چند ماه قبل به‌طور مرموزی جان باخته بود بازپرس جنایی دستور احضار پدر کودک را صادر کرد.
دادگاه1 افشای مرگ پسربچه در پزشکی قانونی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

  به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، خرداد امسال زن و مرد جوانی که کودکی در آغوش داشتند به بیمارستانی در تهران مراجعه کردند. اما پزشکان در همان معاینات اولیه از مرگ پسرک خبر دادند. بلافاصله هم موضوع از طریق پلیس به بازپرس کشیک پایتخت اعلام شد. مادر کودک در تحقیقات مقدماتی به بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: «پسرم سرما خورده بود و حالت تهوع داشت.


 برای همین بعد از خوردن ناهار روی مبل دراز کشید و من تلویزیون را روشن کردم تا با دیدن کارتون کمی سرگرم شود. همسر و دخترم هم به بیرون از خانه رفتند. بعد از بازگشت همسرم متوجه شدم که حال پسرم خوب نیست. خیلی سریع او را به بیمارستان منتقل کردیم اما به ما گفتند او تشنج کرده و به کما رفته است.متأسفانه ساعتی بعد هم جان باخت.» باتوجه به مشکوک بودن مرگ پسرک، جسد برای تعیین علت مرگ و آزمایش سم شناسی به پزشکی قانونی انتقال داده شد. پس از آزمایشات سم شناسی، پزشکی قانونی علت مرگ را مسمومیت بر اثر مصرف متادون اعلام کرد. بنابراین بازپرس جنایی دستور احضار پدر و مادر کودک را صادر کرد تا تحقیقات فنی در این خصوص انجام شود.

ایران

110

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top