|
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ السبت ١٢ ربيع الثاني ١٤٤٢ Saturday, November 28, 2020
کد خبر: 834977
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۰
4 سال در تعقیب قاتل دختر «صراف»
خانواده دختر جوان که در حمله سارق مسلح به یک صرافی کشته شده بود، ضمن حضور در دادسرای جنایی تهران و با توجه به اینکه عامل جنایت هنوز شناسایی نشده است خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند
قتل1 4 سال در تعقیب قاتل دختر «صراف»
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز،  رسیدگی به این پرونده از ساعت 12 ظهر اردیبهشت سال 92 و زمانی آغاز شد که صدای فریاد دختر جوانی از داخل یکی از صرافی‌های خیابان فردوسی به گوش رسید. همسایه‌ها و عابران با شنیدن فریاد‌های دختر جوان از صرافی امین، با مرد جوانی روبه‌رو شدند که کیفی را به گردنش انداخته و سراسیمه در حال فرار بود. این در حالی بود که همزمان با خروج پسر جوان، اسکناس‌های دلار از جیبش بیرون می‌ریخت اما او به سمت خیابان منوچهری گریخت.


لحظاتی بعد و به دنبال ورود مردم به داخل صرافی، آنها با بدن نیمه‌جان و خونین دختر صاحب صرافی-گیتی-روی زمین روبه‌رو شدند. دختر مجروح که به سختی حرف می‌زد، گفت: سارق جوان بعد از سرقت مقدار زیادی ارز او را با چاقو هدف قرار داده است.بدین ترتیب موضوع سرقت به پلیس و اورژانس اعلام شد، دقایقی بعد هم مجروح حادثه به بیمارستان انتقال یافت. تحقیقات در این باره ادامه داشت که بازپرس کشیک قتل از مرگ دختر جوان روی تخت بیمارستان باخبر شد.بدین ترتیب بازپرس جنایی پایتخت وارد عمل شد و با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد سارق بدون داشتن نقاب، بعد از چند بار رفت و آمد به صرافی وقتی مطمئن شد دختر صاحب مغازه تنها است برای اجرای نقشه‌اش وارد صرافی شد.

 

وی ناگهان خود را به پشت پیشخوان نزدیک فروشنده رساند و با تهدید چاقوی بزرگی که در دست داشت مقدار زیادی ارز از داخل کشو بر‌داشته و داخل کیفش ریخت. دختر جوان نیز هیچ مقاومتی نکرد، اما سارق جنایتکار در لحظه آخر، با چاقو ضربه‌ای به شکم مقتول وارد کرد و از مغازه بیرون رفت. مرد صراف نیز به تیم تحقیق گفت: «من، پسر و دخترم در مغازه کار می‌کردیم. روز حادثه پسرم نبود. من هم برای انجام کاری بیرون بودم. زمانی که برگشتم صدای آژیر خطر مغازه را شنیدم و با پیکر خونین دخترم روبه‌رو شدم.» با توجه به اینکه عامل قتل دختر صراف با گذشت چهار سال از جنایت هنوز شناسایی نشده است، خانواده‌اش با مراجعه به دادسرای جنایی تهران خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند.


بدین ترتیب به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده این جنایت را  به دادگاه کیفری تهران ارجاع شد تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

ایران

110

کلیدواژه ها:
صراف  |  سارق مسلح  |  نقشه  |  قاتل  | 
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top