|
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ١٥ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, December 1, 2020
کد خبر: 835007
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۶:۳۳
پیشنهاد اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا به ترامپ؛
براندازی در ایران با حمایت از تروریست‌ها!
«... برای رسیدن به هدف ترامپ درمورد ایران، هیچ گزینه ای مناسب تر از ایجاد دولتی ملی با محوریت گروه مجاهدین خلق وجود ندارد».
تام ریج براندازی در ایران با حمایت از تروریست‌ها!
به این مطلب امتیاز دهید
42.9% 57.1% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نشریه نیوزویک (Newsweek) در یادداشتی به قلم "تام ریج" اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا، حمایت ایران از گروه های مقاومت در منطقه همچون حزب الله و حماس را "پشتیبانی از تروریسم" لقب داد.

 

 

تام ریج که سابقه فرمانداری ایالت پنسیلوانیا را نیز در کارنامه خود دارد از دولت آمریکا خواسته با کمک عربستان سعودی و گروهک تروریستی منافقین، برای براندازی در ایران تلاش کند.

 

 

در ابتدای این نوشتار می خوانیم: ترامپ به روشنی تعهد قوی خود برای مبارزه با معضل جهانی تروریسم و مقابله با کشورهایی که از آن حمایت می کنند را ابراز داشته است... وی از زمان شروع به کار، روابط ما با متحدان عربی به رهبری عربستان سعودی را تقویت کرده، آن هم با چشم اندازی مشخص برای به چالش کشیدن دشمن متقابل و دیرنه مان یعنی جمهوری اسلامی ایران.

 

 

آقای ریج در ادامه نوشتار خود که زیر عنوان "ما به تغییر حکومت در ایران نیاز داریم" تنظیم و منتشر شده آورده است: این رویکرد باید با گامی دیگر همراه شود. ما علاوه بر همکاری با کشورهای حامی خود برای مقابله با ایران، باید شراکتی معنادار را با گروه مقاومت دموکراتیک ایران [تروریست های منافقین] پایه ریزی کنیم.

 

 

تام ریج افزود: این گروه همان شورای ملی مقاومت ایران است که از پراکندگی نیرو در نقاط مختلف جهان برخوردار بوده و در داخل ایران نیز حضور چشمگیری دارد.

 

 

یادداشت نویس نیوزویک از جاسوسی تروریست های منافقین درباره برنامه هسته ای ایران به عنوان عملکرد مثبت این گروه یاد کرده که موجب حساسیت های بین المللی علیه این برنامه شده است.

 

 

وی مدعی شده که برای رسیدن به هدف ترامپ مبنی بر جدایی بین حکومت و مردم ایران، هیچ چیزی مناسب تر از ایجاد دولتی ملی با محوریت گروهک منافقین وجود ندارد و خواستار استفاده از ظرفیت این گروهک برای ایجاد اعتراض و ناآرامی علیه جمهوری اسلامی شده است.

 

 

در پایان این نوشتار می خوانیم: در تنظیم سیاست آمریکا مقابل ایران، بسیار مهم است که فقط به مبارزه سیاسی علیه جمهوری اسلامی بسنده نشود بلکه روابطی با مردم و گروه هایی نظیر سازمان مجاهدین خلق ایجاد کنیم؛ کسانیکه هدف آنان به ارمغان آوردن آزادی و دموکراسی برای ایران و ساختن خاوریانه ای امن تر و با ثبات تر است.

 

 

این سیاستمدار آمریکایی توضیح نداده چگونه گروهی که دستشان به خون هزاران ایرانی آلوده است و سابقه ای طولانی در تروریسم، خیانت و همکاری با دشمنان ملت ایران دارند می توانند آزادی و دموکراسی را برای این مردم به ارمغان بیاورند.

 

 

 

 

111

 

کلیدواژه ها:
مشاهده نظرات

مشاهده سایر نظرات

آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top