|
چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ الأربعاء ١١ ربيع الأوّل ١٤٤٢ Wednesday, October 28, 2020
کد خبر: 835228
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۰
آیا به سوی برهانی کفش پرتاب شد؟
آرش برهانی مربی تیم دسته سومی داماش تهران از سمت خود استعفاء داده است. این طور برخی رسانه ها نوشته اند که دلیل استعفای آرش برهانی پرتاب کفش از سوی یکی از بازیکنان به سمت او بوده است.
آرش برهانی آیا به سوی برهانی کفش پرتاب شد؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، امروز آرش برهانی در مصاحبه ای که با فارس داشت در این باره صحبت کرد. او گفت:  « شنیده‌ام رسانه‌ها نوشته‌اند که بازیکن به سمت من کفش پرت کرده است و از این اتفاقات رخ داده.

 

از قول من بنویسید که من همیشه طوری رفتار کردم و به طرف مقابلم طوری احترام گذاشتم که آنها هم احترام من را حفظ کنند. یکسری مسائل در تیم اتفاق افتاد که دیدم بازیکن در مسائل فنی دخالت می‌کند و من هم اجازه چنین مسائلی را به بازیکنان نمی‌دهم.

 

این ایده من در کار مربیگری است و مطمئن باشید روزی که بازیکن به سمت من کفش پرت کند روز مرگم است. در لیگ سه بعضی از بازیکنان و نه همه آنها ممکن است به وظایفی که دارند خوب عمل نکرده و از روی ناآگاهی کارهایی انجام دهند که غیرحرفه‌ای باشد. همانطور که ممکن است در لیگ‌های بالاتر چنین اتفاقاتی بیفتد ولی من چون همه چیز را در فوتبال دیده‌ام اجازه کوچکترین دخالت را در کار فنی به بازیکنان نمی‌دهم.

 

آن بازیکن باید بفهمد که کارش بد است و جای دیگر این کار را انجام ندهد. وقتی یک بازیکن دخالت می‌کند من باید مقابل او بایستم چون ممکن است فردا این بازیکن بزرگتر شود و اشتباهاتش را همینطور بیشتر در تیم‌های دیگر تکرار کند. به خاطر همین است که می‌گویم عهد کرده‌ام با اینگونه مسائل مقابله کنم. نه کفشی پرتاب شده و نه اتفاقی افتاده بلکه آن بازیکن حرفی زده که احساس کنم دخالت کرده و به خاطر آن با او برخورد کردم و شنیده‌ام باشگاه هم او را اخراج کرده است.»

خبرورزشی

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top