|
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ الاثنين ١٤ ربيع الثاني ١٤٤٢ Monday, November 30, 2020
کد خبر: 835243
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۶
مديا آفيسر تيم ملی كجاست آقای كی‌روش؟
تيم ملي پس از اتفاقاتي كه در اردوي معروف دبي رخ داد، نه تنها فاقد دستياران ايراني شد كه مديا آفيسر خود را هم با نظر كي‌روش مرخص كرد!
کی روش مديا آفيسر تيم ملی كجاست آقای كی‌روش؟
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تيم ملي پس از اتفاقاتي كه در اردوي معروف دبي رخ داد، نه تنها فاقد دستياران ايراني شد كه مديا آفيسر خود را هم با نظر كي‌روش مرخص كرد! در واقع تيم ملي هم‌اكنون مدير رسانه‌اي ندارد و شايد فقدان يك مديا آفيسر باعث شد تا ميان كي‌روش و خبرنگاران فاصله‌اي بزرگ ايجاد شود.

 

پيش از اين كي‌روش، ‌شأن و منزلت روزنامه‌ها و خبرنگاران را حفظ مي‌كرد و حتي به تحريريه آنها مي‌رفت اما اين روزها او نه تنها هيچ تمايلي برای تعامل با رسانه‌ها ندارد كه نوعي بي‌اعتنايي در صورت او در برخورد با نويسندگان روزنامه‌هاي ورزشي موج مي‌زند.

 

آيا اين مسئله ربطي به فقدان مديا آفيسر در تيم ملي ندارد؟ پيش از اين شايعه شده بود براي ايجاد هماهنگي و حتي نكته‌هاي آموزشي كي‌روش يك مدير رسانه‌اي پرتغالي را به تيم ملي آورده است! يك توهين آشكار به رسانه‌هاي ايراني كه خوشبختانه ديگر به اين بحث دامن زده نشد.

 

 اينكه فدراسيون فوتبال به سرمربي تيم ملي اختيار تام داده، يك بخش ماجراست‌؛ هرچه هست او كي‌روش است و احترامش نيز واجب اما وقتي تيم ملي برخلاف تمام قواعد و موازين بين‌المللي مدير رسانه‌اي معتبر ندارد، كارش به اينجا مي‌رسد كه آقاي سرمربي به رسانه‌ها بي‌اعتنا مي‌شود.

 

در حالي كه بخش خيلي مهم اعتبار او و حمايت‌هاي صورت گرفته از كي‌روش مرهون كوشش‌هاي رسانه‌اي است... 

110

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top