|
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ الثلاثاء ٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Tuesday, November 24, 2020
کد خبر: 835247
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۴
مشاور امور بانوان سازمان اوقاف تأکید کرد؛
ساماندهی مناسب فعالیت‌های قرآنی بانوان در راهپیمایی اربعین
حضور بانوان قرآنی در راهپیمایی اربعین حسینی باعث می‌شود تا انقلاب اسلامی ایران به دنیا معرفی شود.
بانوان در اربعین ساماندهی مناسب فعالیت‌های قرآنی بانوان در راهپیمایی اربعین
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، معصومه فرزانه، مشاور امور بانوان سازمان اوقاف، درباره فعالیت‌های قرآنی بانوان در ایام اربعین اظهار کرد: حضور بانوان قرآنی در راهپیمایی اربعین حسینی باعث می‌شود تا انقلاب اسلامی ایران به دنیا معرفی شود.


وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، حضور باشکوه خواهران در فعالیت قرآنی است، تصریح کرد: بدون اغراق می‌توان گفت که شبیه حضور بانوان در عرصه‌های  قرآنی در ایران در هیچ جای دنیا اتفاق نمی‌افتد.


معاون امور بانوان سازمان اوقاف افزود: توسعه فرهنگ قرآن کریم در سطح جامعه، می‌توانیم با توطٸه‌های دشمنان مقابله کنیم.


رئیس شورای راهبردی بانوان ستاد اربعین با بیان اینکه سال گذشته در ایام اربعین هم در نجف و کربلا و هم در مسیر پیاده‌روی اربعین، محافل قرانی با حضور نخبگان قرانی کشور برگزار ‌شد، یادآور شد: از نکات ویژه سال گذشته این بود که بعد از تلاوت قرآن کریم توسط بانوان ایرانی در محافل قرانی بانوان ، زنان سایر کشورها با بوسیدن دستان بانوان کشورمان، آنها را مورد تکریم  وتفقد قرار می‌دادند.


فرزانه خاطرنشان کرد: در مراسم اربعین سال قبل در مسیر راه‌پیمایی شهرهای نجف و کربلا، بانوان قرآنی کشورمان در مجامعی که بانوان حضور داشتند، حاضر می‌شدند و به اصلاح قراٸت نماز و نحوه حفظ قران کریم آنان می‌پرداختند.


در کارگروه فعالیت‌های قرآنی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین که به ریاست دکتر لاله افتخاری؛ معاون حوزه بانوان کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین برگزار شد، حاضران در جلسه بر ساماندهی مناسب فعالیت های قرآنی و فرهنگی بانوان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی تأکید کردند.

 

مهر

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top