|
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ الجمعة ١٨ ربيع الثاني ١٤٤٢ Friday, December 4, 2020
کد خبر: 835440
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۲
وب سایت هندی دیلیو؛
اقدام نسنجیده و خطرناک ترامپ در قبال تهران
رئیس جمهور آمریکا در صدد آغاز پروسه ای برای مقابله با برنامه هسته ای ایران است که اقدام وی هم با مخالفت تیم امنیت ملی آمریکا و همچنین مشاوران وی مواجه شده است.
ترامپ اقدام نسنجیده و خطرناک ترامپ در قبال تهران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، وب سایت هندی دیلیو در گزارشی به مقابله جدید ترامپ با موضوع برنامه هسته ای ایران پرداخت و نوشت: به نظر می رسد رئیس جمهور آمریکا در صدد آغاز پروسه ای برای مقابله با برنامه هسته ای ایران است که اقدام وی هم با مخالفت تیم امنیت ملی آمریکا و همچنین مشاوران وی مواجه شده است.

 

این وب سایت افزود: اقدام ترامپ به حدی شتاب زده بوده است که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نیز تصمیم ترامپ را شتاب زده ترین و بی تدبیرترین تصمیم سال های اخیر وزارت امور خارجه آمریکا برشمرده است.

 

این در حالی است که آژانس بین المللی هسته ای سازمان ملل تاکنون برنامه هسته ای ایران را رصد کرده و بر این باور است که ایران اقدامی غیر قانونی مرتکب نشده است. اکنون بسیاری از کشورها نیز نگران اقدامات نسنجیده ترامپ بوده و کشور هند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 

این وب سایت افزود: در صورت برهم خوردن توافق هسته ای، ایران نیز به سرعت به دنبال برنامه سلاح اتمی خود خواهد رفت و منطقه ناآرام خواهد شد. هرگونه تنش در منطقه می تواند روابط اقتصادی میان کشورهای منطقه را برهم زده و موجی از مشکلات را برای کشورهای منطقه بوجود آورد.

 

این منبع هندی در ادامه نوشت: با نگاهی به کشور کره شمالی می تواند نتیجه گرفت که اقدامات تنش آمیز آمریکا تنها موجب شده که کره شمالی به برنامه سلاح اتمی دست پیدا کرده و خطرناک شود.

 

 

501

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس آر اس اس ادامه
پربیننده جام آر اس اس ادامه
پربیننده های امروز آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما RSS آرشیو
Top